Triple Wild Seven

Online hrací automat Triple Wild Seven

Spustit hru zdarma! Registrovat se a hrát za peníze!

Old School online automaty reprezentuje slot Triple Wild Seven, který vás pobaví v tématu s ovocnými symboly. Online Automat Triple Wild Seven má tři válce a tři hrací řady na kterých nabízí 5 výherních linií. Minimální sázka je 5 a maximum je 1000 Kč. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol a dokonce se takto dosažená výhra násobí. Po každé výhře se spouští Bonusové kolo. Tento online slot na vás čeká u sázkové kanceláře Tipsport a u online sázkové kanceláře Betor.

Triple Wild Seven – souhrn údajů o online automatu

Triple Wild Seven
Výrobce:E-Gaming
Najdete v casinech:Tipsport, Betor
Počet válců: 3
Počet herních řad:3
Minimální sázka:5 Kč
Maximální sázka:1000 Kč
Maximální výhra:500000 Kč
Výhernost:94,00 – 97,00 %

Věděli jste – Certifikace EZU

Věděli jste že…

…jednou z certifikačních firem, které dohlížejí nad správností náhodného generátoru výher je společnost EZÚ – Elektrotechnický zkušební ústav. Ta otestuje všechny hry a opatří je potřebnými certifikáty předtím, než dané casino požádá ministerstvo financí o licenci na konkrétní výherní automat.

Prohlédněte si online slot Triple Wild Seven

Výherní Automat Triple Wild Seven na zkoušku

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Jak se hraje automat Triple Wild Seven?

Old School výherní automat Triple Wild Seven nabízí sázku až 1000 Kč a součástí ovládání je možnost automatického otáčení. Na výherním automatu Triple Wild Seven jsou tři válce a tři herní řady, které nabízejí až 5 výherních kombinací. Hraní na online výherním automatu si můžete ještě více užít díky bonusové možnosti Wild.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Criss Cross

E-Gaming je výrobcem tohoto online automatu

E-Gaming s.r.o. je pražská společnost zabývající se výrobou a vývojem her výherních automatů. V hazardním průmyslu působí od roku 2005 a stala se rychle jedním z hlavních dodavatelů VLT na českém trhu. V dnešní době má na území České republiky přes 13 000 terminálů a 20 000 terminálů v několika zemích světa, konkrétně na Slovensku, v Rumunsku, Belgii, Španělsku, Mexiku, Makedonii, Srbsku, Panamě a Kolumbii.

Nejhranější online hry od společnosti E-Gaming

Kde si zahrát na online slotu Triple Wild Seven

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Hodnotíme online výherní automat Triple Wild Seven

Triple Wild Seven

Vyzkoušet si slot Triple Wild Seven. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v herně Tipsportu nebo v herně Betoru.

Application Category: Game

Editor's Rating:
3.8