Treasure Box 2

Hrací online slot Treasure Box 2

Spustit hru zdarma! Registrovat se a hrát za peníze!

Hlavním motivem výherního automatu Treasure Box 2 je ovoce, jde o klasický online slot. Výherní automat Treasure Box 2 nabídne pět válců a na nich tři řady které dohromady poskytnou až 10 výherních linií. Minimálně je možné vsadit 5 Kč a maximálně až 500 Kč. Každou výhrou se spouští Bonusové kolo. Ve svém portfoliu má tuto hru mezi českými hernami sázková kancelář Tipsportu a online casino Betoru.

Jaké jsou parametry online slotu Treasure Box 2

Treasure Box 2
Výrobce:E-Gaming
Najdete v casinech:Tipsport, Betor
Počet válců: 5
Počet herních řad:3
Minimální sázka:5 Kč
Maximální sázka:500 Kč
Maximální výhra:500000 Kč
Výhernost:94,00 – 97,00 %

Věděli jste – Max. výhra 500.000Kč

Věděli jste že…

…maximální výhra na jedno zatočení v České republice je 500.000 Kč, ta může padnout jak v rámci výhry jackpotu, nebo jako maximální násobek dané sázky.

Online Výherní Automat Treasure Box 2 – podívejte se na něj

Výherní Automat Treasure Box 2 na zkoušku

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Jak na výherní automat Treasure Box 2?

Klasický online slot Treasure Box 2 nabízí sázku až 500 Kč a součástí ovládání je možnost automatického otáčení. Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci na online slotu Treasure Box 2 poskytnou až 10 výherních variant.

Pod tvorbou tohoto online výherního automatu se podepsala firma E-Gaming

E-Gaming s.r.o. je pražská společnost zabývající se výrobou a vývojem her výherních automatů. V hazardním průmyslu působí od roku 2005 a stala se rychle jedním z hlavních dodavatelů VLT na českém trhu. V dnešní době má na území České republiky přes 13 000 terminálů a 20 000 terminálů v několika zemích světa, konkrétně na Slovensku, v Rumunsku, Belgii, Španělsku, Mexiku, Makedonii, Srbsku, Panamě a Kolumbii.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Burning Dice

Nejhranější online hry od společnosti E-Gaming

Online Automat Treasure Box 2, kde si zahrát

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Naše známka pro výherní automat Treasure Box 2

Treasure Box 2

Vyzkoušejte si automat Treasure Box 2. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete u online sázkové kanceláře Tipsport a v online casinu Betor.

Application Category: Game

Editor's Rating:
3.9