Star Joker

Casino výherní automat Star Joker

Spustit hru zdarma! Registrovat se a hrát za peníze!

Online Slot s ovocnými symboly, to je klasický online automat Star Joker. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete v casinu Tipsport. Slot nabízí i zástupný symbol Hvězda, který nahradí jakýkoliv symbol. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 0,1 Kč a maximum je 100 Kč. Hrací pole má tři řady a pět válců. Jejich kombinace nabízí až 10 výherních linií. Sledujte symbol Joker objeví-li se v herním poli alespoň 3x, zapnou se Free spiny, které vám umožní 10 zatočení zdarma.

Parametry výherního automatu Star Joker

Star Joker
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad:3
Minimální sázka:0,1 Kč
Maximální sázka:100 Kč
Maximální výhra:500000 Kč
Výhernost:96,25%

Věděli jste – Výhernost

Věděli jste že…

…všechny automaty musí být testované a certifikované. Výhernost udává kolik peněz automat “vrátí” hráči v dlouhém období. Testuje se obvykle na obrovském množství spinů. A výhernost se počítá včetně všech velkých výher a jackpotů. Takže spousta drobných hráčů může prohrát, aby společně s jednou velkou výhrou automat skončil na 95% výhernosti. Pochopitelně platí, čím vyšší výhernost, tím vyšší šance vyhrát.

Prohlédněte si online automat Star Joker

Star Joker výherní automat na zkoušku

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Star Joker, jak ovládat?

Samozřejmě na výherním automatu Star Joker můžete zapnout auto-spin a zvolit si sázku v rozmezí 0,1 až 100 Kč na jednu otáčku. Hraní na výherním automatu si můžete ještě více užít díky bonusovým možnostem Wild a Free-Spin. 10 výherních linií na pěti válcích a třech herních řadách, to je to co nabízí online výherní automat Star Joker.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Joker 27

Online Výherní Automat Star Joker pochází z dílny firmy Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Online Slot Star Joker, kde si zahrát

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Hodnotíme online slot Star Joker

Star Joker

Online slot Star Joker s ovocnými symboly se řadí mezi klasický online sloty. 10 výherních linií na pěti válcích a třech herních řadách, to je to co nabízí online výherní automat Star Joker.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.0