Simply Ways

Online výherní automat Simply Ways

Spustit hru zdarma! Registrovat se a hrát za peníze!

Simply Ways se vzhledem řadí mezi old school výherní automaty, jeho hlavním tématem je ovoce. Tradičně hra nabízí i žolíkový symbol, v tomto případě je to WILD, který ve výherních kombinacích nahradí jakýkoliv symbol. Skvělý symbol jakýkoliv symol, pokud se v herním poli objeví minimálně 3x, spouští se hra Free spinů, která vám dá 10 volných zatočení zdarma. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete v casinu Sazka. Hrací automat Simply Ways nabídne pět válců a na nich tři řady které dohromady poskytnou až 243 výherních linií. Minimálně je možné vsadit 1 Kč a maximálně až 1000 Kč.

Online Slot Simply Ways a jeho údaje

Simply Ways
Výrobce:Tech4Bet
Najdete v casinech:Sazka
Počet válců: 5
Počet herních řad:3
Minimální sázka:1 Kč
Maximální sázka:1000 Kč
Maximální výhra:500000 Kč
Výhernost:95%

Věděli jste – Výhernost

Věděli jste že…

…všechny automaty musí být testované a certifikované. Výhernost udává kolik peněz automat “vrátí” hráči v dlouhém období. Testuje se obvykle na obrovském množství spinů. A výhernost se počítá včetně všech velkých výher a jackpotů. Takže spousta drobných hráčů může prohrát, aby společně s jednou velkou výhrou automat skončil na 95% výhernosti. Pochopitelně platí, čím vyšší výhernost, tím vyšší šance vyhrát.

Koukněte se jak vypadá online automat Simply Ways

Simply Ways výherní automat na zkoušku

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Hra a ovládání online automatu Simply Ways

K velmi vysoké výhře se na automatu Simply Ways můžete dopracovat také díky symbolům Wild a Free-Spin. Na old school online automatu Simply Ways si můžete spustit auto-spin a vsadit od 1 Kč až do 1000 Kč na jednu otočku. Tři hrací řady na pěti válcích nabídnou až 243 výherních možností.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Strolling Staxx: Cubic Fruits

Pod tvorbou tohoto online výherního automatu se podepsala firma Tech4Bet

U Které Sázkové Kanceláře si zahrát na slotu Simply Ways

Sazka nabízí kromě svojí hlavní zábavy – loterií, které jsou nově vsadit i online také internetové casino, které nazvali Sazka Hry. A doplnili tak všechny internetové produkty i k online sázení.

Aktuální vstupní bonus po nasčítání všech výhod dosahuje 5300 Kč. Tak neváhejte a získejte z něj co nejvíce.

Registrovat se a získat bonus až 10.000 Kč

Výherní Automat Simply Ways a naše hodnocení

Simply Ways

Simply Ways online slot k vyzkoušení. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v casinu Sazky.

Application Category: Game

Editor's Rating:
3.8