Samba Carnival

Online slot Samba Carnival se funkčností řadí mezi moderní online sloty, jeho hlavním symbolovým tématem je karneval. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol a dokonce se takto dosažená výhra násobí. Každá výhra navíc spouští Speciální hru. Zábava u tohoto automatu na vás čeká v online casinu Tipsport a u online sázkové kanceláře Chance. Výherní Automat Samba Carnival má tři hrací řady a pět válců na kterých je 15 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 1 a maximum je 100 Kč.

Souhrn informací o online výherním automatu Samba Carnival

Samba Carnival
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport, Chance
Počet válců: 5
Počet herních řad:3
Minimální sázka:1 Kč
Maximální sázka:100 Kč
Maximální výhra:329287,5 Kč
Výhernost:95,78%

Věděli jste – Minimální sázka

Věděli jste že…

…minimální sázka se liší na každém automatu. Může být od několika halířů až po 1000 Kč. Vyšší sázka než 1000 Kč na jeden spin není dovolena Ministerstvem financí.

Koukněte se na online automat Samba Carnival

Vyzkoušejte si automat Samba Carnival

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Jak se hraje slot Samba Carnival?

Dostat se k překvapivé výhře na automatu Samba Carnival můžete také díky symbolu Wild. Autospin jako klasická funkce vám i u výherního automatu Samba Carnival umožní využít rozpětí sázek od 1 až do 100 Kč na otočku. Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci na online výherním automatu Samba Carnival poskytnou až 15 výherních variant.

Ještě tohle vyzkoušejte:  243 Mexicana

Tvůrcem tohoto online slotu je společnost Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde, u které online sázkové kanceláře, si zatočíte na automatu Samba Carnival

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus až 25 150 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 25 150 Kč!

Chance Vegas

Sázková kancelář Chance spustila sice
své online casino později, ale počtem her už se nyní rovná ostatním internetovým
casinům. Zahrajte si tam i tu, o které píšeme v recenzi.

Do online casina Chance je internetová registrace. Do kasina nabízí aktuálně až neuvěřitelný bonus až 25 200 Kč. Po registraci v záložce Vegas vyberete hry, které vás zaujaly.

Registrovat se a získat bonus 25 200 Kč

Hodnocení online slotu Samba Carnival