Pot O’Luck

Casino výherní automat Pot O’Luck

Spustit hru zdarma! Registrovat se a hrát za peníze!

Old School výherní automat Pot O’Luck jehož hlavním motivem jsou ovoce. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol. Za tři symboly Scatter v herním poli vyhrajete 20x vloženou částku. Pobavte se hraním tohoto automatu v online herně Apollo Games. Tento slot s pěti válci a třemi hracími řadami nabídne 5 výherních linií. Minimální sázka je 1 Kč a maximum je 150 Kč. Když v herním poli zastavíte pět symbolů Scatter, vyhráváte 100-ti násobek vsazené sumy.

Pot O’Luck – informace o výherním automatu

Pot O’Luck
Výrobce:CT Gaming
Najdete v casinech:Apollo Games
Počet válců: 5
Počet herních řad:3
Minimální sázka:1 Kč
Maximální sázka:150 Kč
Maximální výhra:450000 Kč
Výhernost:93,57%-96,32%

Věděli jste – Spin 2 sekundy

Věděli jste že…

…každé zatočení, každý spin, jedno zmáčknutí tlačítka musí trvat podle licenčních požadavků ministerstva financí nejméně 2 sekundy. Teprve poté by mělo jít zmáčknout opět a roztočit válce ještě jednou.

Online Slot Pot O’Luck – prohlédněte si jej

Pot O’Luck online automat na zkoušku

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Ovládání a hra na slotu Pot O’Luck

Z vysoké výhry se na automatu Pot O’Luck můžete radovat také díky symbolům Bonus, Wild a Scatter. Old School online výherní automat Pot O’Luck nabízí sázku až 150 Kč a součástí ovládání je možnost automatického otáčení. Až 5 výherních možností nabízí online výherní automat Pot O’Luck na pěti válcích a třech herních řadách.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Pumpkin Smash

Tento online automat byl vytvořen společností CT Gaming

Výherní Automat Pot O’Luck, kde si zahrát

Pražské firma Apollo Soft se zabývá vývojem a výrobou herních systémů již od roku 2007. Nabízí několik desítek slotů s různou tématikou jako jsou například upíři, Egypt, mořský svět a nejoblíbenější téma ovoce. Apollo hrací automaty se díky své popularitě dostali do několika evropských a afrických zemí.

Mezi nejhranější hry společnosti Apollo patří:

Apollo v České republice

Hry od společnosti Apollo u nás nabízejí různé licencované kamenné herny a v současnosti i internetová casina buď za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Náš názor na online výherní automat Pot O’Luck

Pot O'Luck

Vyzkoušejte si automat Pot O'Luck. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v herně Apollo Games.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.2