Pixi Fall

Casino výherní automat Pixi Fall

Spustit hru zdarma! Registrovat se a hrát za peníze!

Klasické online sloty reprezentuje výherní automat Pixi Fall, který vás pobaví v tématu s ovocnými symboly. Automat Pixi Fall má tři hrací řady a pět válců na kterých je 20 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 5 a maximum je 1000 Kč. Zástupný symbol WILD nahrazuje všechny symboly. Skvělý symbol Zelená koule, pokud ho zastavíte v herním poli alespoň 3x, získáváte 10 otočení zdarma. Po výhře následuje možnost dalšího zisku Respinem. Výhra spouští Speciální hru. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v herně Tipsportu nebo v online casinu Betoru.

Parametry online slotu Pixi Fall

Pixi Fall
Výrobce:E-Gaming
Najdete v casinech:Tipsport, Betor
Počet válců: 5
Počet herních řad:3
Minimální sázka:5 Kč
Maximální sázka:1000 Kč
Maximální výhra:500000 Kč
Výhernost:94,00 – 97,00 %

Věděli jste – Spin 2 sekundy

Věděli jste že…

…každé zatočení, každý spin, jedno zmáčknutí tlačítka musí trvat podle licenčních požadavků ministerstva financí nejméně 2 sekundy. Teprve poté by mělo jít zmáčknout opět a roztočit válce ještě jednou.

Podívejte se na výherní automat Pixi Fall

Zkuste si automat Pixi Fall

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Hraní online výherního automatu Pixi Fall

Na klasickém online automatu Pixi Fall si můžete spustit auto-spin a vsadit od 5 Kč až do 1000 Kč na jednu otočku. Až 20 výherních možností nabízí online výherní automat Pixi Fall na pěti válcích a třech herních řadách. Hraní na výherním automatu si můžete ještě více užít díky bonusovým možnostem Wild a Scatter.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Nové turnaje u Chance a Tipsport

Pod tvorbou tohoto online výherního automatu se podepsala firma E-Gaming

E-Gaming s.r.o. je pražská společnost zabývající se výrobou a vývojem her výherních automatů. V hazardním průmyslu působí od roku 2005 a stala se rychle jedním z hlavních dodavatelů VLT na českém trhu. V dnešní době má na území České republiky přes 13 000 terminálů a 20 000 terminálů v několika zemích světa, konkrétně na Slovensku, v Rumunsku, Belgii, Španělsku, Mexiku, Makedonii, Srbsku, Panamě a Kolumbii.

Nejhranější online hry od společnosti E-Gaming

Kde, u které sázkové kanceláře, si zatočíte na automatu Pixi Fall

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Hodnotíme online automat Pixi Fall

Pixi Fall

Vyzkoušet si slot Pixi Fall. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v online herně Tipsportu nebo v online herně Betoru.

Application Category: Game

Editor's Rating:
3.8