Ninja Fruits

Casino výherní automat Ninja Fruits

Spustit hru zdarma! Registrovat se a hrát za peníze!

Výherní automat Ninja Fruits se funkčností řadí mezi klasické online sloty, jeho hlavním symbolovým tématem je ovoce. Když v herním poli zastavíte tři symboly Bonus, vyhráváte až 150-ti násobek vsazené sumy. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete u online sázkové kanceláře Tipsport. Tradičně hra nabízí i žolíkový symbol, v tomto případě je to WILD, který ve výherních kombinacích nahradí jakýkoliv symbol. Tento slot s pěti válci a třemi hracími řadami nabídne 15 výherních linií. Minimální sázka je 1 Kč a maximum je 15 Kč. Za tři symboly Scatter v herním poli vyhrajete 5x vloženou částku a k tomu navíc 1 volnou otočku.

Výherní Automat Ninja Fruits a jeho parametry

Ninja Fruits
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad:3
Minimální sázka:1 Kč
Maximální sázka:15 Kč
Maximální výhra:340880 Kč
Výhernost:96,65%

Věděli jste – Spin 2 sekundy

Věděli jste že…

…každé zatočení, každý spin, jedno zmáčknutí tlačítka musí trvat podle licenčních požadavků ministerstva financí nejméně 2 sekundy. Teprve poté by mělo jít zmáčknout opět a roztočit válce ještě jednou.

Screeny z online výherního automatu Ninja Fruits

Vyzkoušejte si automat Ninja Fruits

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Ovládání a hra na slotu Ninja Fruits

Ninja Fruits, což je klasický výherní automat s možností sázky až do výše 15 Kč a samozřejmě i auto-spinem. Skvělou výhru můžete dosáhnout na automatu Ninja Fruits také díky symbolům Bonus, Wild a Scatter. Až 15 výherních možností nabízí online výherní automat Ninja Fruits na pěti válcích a třech herních řadách.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Twin Spin Deluxe

Play’n GO je výrobcem tohoto online slotu

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde je možné si zahrát slot Ninja Fruits

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Naše známka pro online výherní automat Ninja Fruits

Ninja Fruits

Online výherní automat Ninja Fruits s ovocnými symboly se řadí mezi klasický online výherní automaty. Až 15 výherních možností nabízí online výherní automat Ninja Fruits na pěti válcích a třech herních řadách.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.2