Ninja Fruits

Casino výherní automat Ninja Fruits

Spustit hru zdarma! Registrovat se a hrát za peníze!

Výherní automat Ninja Fruits se funkčností řadí mezi klasické online sloty, jeho hlavním symbolovým tématem je ovoce. Když v herním poli zastavíte tři symboly Bonus, vyhráváte až 150-ti násobek vsazené sumy. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete u online sázkové kanceláře Tipsport. Tradičně hra nabízí i žolíkový symbol, v tomto případě je to WILD, který ve výherních kombinacích nahradí jakýkoliv symbol. Tento slot s pěti válci a třemi hracími řadami nabídne 15 výherních linií. Minimální sázka je 1 Kč a maximum je 15 Kč. Za tři symboly Scatter v herním poli vyhrajete 5x vloženou částku a k tomu navíc 1 volnou otočku.

Výherní Automat Ninja Fruits a jeho parametry

Ninja Fruits
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad:3
Minimální sázka:1 Kč
Maximální sázka:15 Kč
Maximální výhra:340880 Kč
Výhernost:96,65%

Věděli jste – Minimální sázka

Věděli jste že…

…minimální sázka se liší na každém automatu. Může být od několika halířů až po 1000 Kč. Vyšší sázka než 1000 Kč na jeden spin není dovolena Ministerstvem financí.

Screeny z online výherního automatu Ninja Fruits

Vyzkoušejte si automat Ninja Fruits

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Ovládání a hra na slotu Ninja Fruits

Ninja Fruits, což je klasický výherní automat s možností sázky až do výše 15 Kč a samozřejmě i auto-spinem. Skvělou výhru můžete dosáhnout na automatu Ninja Fruits také díky symbolům Bonus, Wild a Scatter. Až 15 výherních možností nabízí online výherní automat Ninja Fruits na pěti válcích a třech herních řadách.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Joker 27

Play’n GO je výrobcem tohoto online slotu

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde je možné si zahrát slot Ninja Fruits

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Naše známka pro online výherní automat Ninja Fruits

Ninja Fruits

Online výherní automat Ninja Fruits s ovocnými symboly se řadí mezi klasický online výherní automaty. Až 15 výherních možností nabízí online výherní automat Ninja Fruits na pěti válcích a třech herních řadách.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.2