Nice Price

Online Automat Nice Price se funkčností řadí mezi old school online automaty, jeho hlavním symbolovým tématem je ovoce. V získání výhry vám může pomoci symbol WILD, který nahrazuje všechny symboly a dokonce výhry i násobí. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v online casinu Tipsportu nebo v online casinu Chance. Jde o slot se čtyřmi válci a třemi hracími řadami, které nabízejí 81 výherních linií. Minimální sázka je 5 Kč a maximum je 1000 Kč.

Souhrn informací o online slotu Nice Price

Nice Price
Výrobce:E-Gaming
Najdete v casinech:Tipsport, Chance
Počet válců: 4
Počet herních řad:3
Minimální sázka:5 Kč
Maximální sázka:1000 Kč
Maximální výhra:200000 Kč
Výhernost:94 – 97%

Věděli jste – Spin 2 sekundy

Věděli jste že…

…každé zatočení, každý spin, jedno zmáčknutí tlačítka musí trvat podle licenčních požadavků ministerstva financí nejméně 2 sekundy. Teprve poté by mělo jít zmáčknout opět a roztočit válce ještě jednou.

Online Výherní Automat Nice Price – prohlédněte si jej

Vyzkoušejte si automat Nice Price

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Ovládání a hra na automatu Nice Price

Překvapivé výhry může na slotu Nice Price přinést také symbol Wild. Na old school online výherním automatu Nice Price můžete spustit auto-spin a vsadit od 5 Kč až do výše 1000 Kč na jedno otočení. Tři hrací řady v kombinaci se čtyřmi válci poskytnou až 81 výherních variant.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Easter Eggs

Online Slot Nice Price vytvořila společnost E-Gaming

E-Gaming s.r.o. je pražská společnost zabývající se výrobou a vývojem her výherních automatů. V hazardním průmyslu působí od roku 2005 a stala se rychle jedním z hlavních dodavatelů VLT na českém trhu. V dnešní době má na území České republiky přes 13 000 terminálů a 20 000 terminálů v několika zemích světa, konkrétně na Slovensku, v Rumunsku, Belgii, Španělsku, Mexiku, Makedonii, Srbsku, Panamě a Kolumbii.

Nejhranější online hry od společnosti E-Gaming

Kde si zahrát na online slotu Nice Price

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus až 25 150 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 25 150 Kč!

Chance Vegas

Sázková kancelář Chance spustila sice
své online casino později, ale počtem her už se nyní rovná ostatním internetovým
casinům. Zahrajte si tam i tu, o které píšeme v recenzi.

Do online casina Chance je internetová registrace. Do kasina nabízí aktuálně až neuvěřitelný bonus až 25 200 Kč. Po registraci v záložce Vegas vyberete hry, které vás zaujaly.

Registrovat se a získat bonus 25 200 Kč

Co my říkáme na online automat Nice Price

Nice Price

Online Automat Nice Price na zkoušku. Zábava u tohoto automatu na vás čeká u online sázkové kanceláře Tipsport a v online casinu Chance.

Application Category: Game

Editor's Rating:
3.8