Multiplay Hot

Online hrací automat Multiplay Hot

Spustit hru zdarma! Registrovat se a hrát za peníze!

Online Automat Multiplay Hot se řadí mezi klasické online výherní automaty s ovocnými symboly. Tento slot se čtyřmi válci a třemi hracími řadami nabídne 20 výherních linií. Minimální sázka je 5 Kč a maximum je 1000 Kč. Výhry usnadňuje i zástupný symbol Miultiplay, který nahradí jakýkoliv symbol ve výherních liniích a pokud jej budete mít ve výherní linii, tak dosaženou výhru násobí. Tento online slot na vás čeká v online casinu Tipsport a v online casinu Betor.

Informace o online automatu Multiplay Hot

Multiplay Hot
Výrobce:E-Gaming
Najdete v casinech:Tipsport, Betor
Počet válců: 4
Počet herních řad:3
Minimální sázka:5 Kč
Maximální sázka:1000 Kč
Maximální výhra:200000 Kč
Výhernost:94,00 – 97,00 %

Věděli jste – Minimální sázka

Věděli jste že…

…minimální sázka se liší na každém automatu. Může být od několika halířů až po 1000 Kč. Vyšší sázka než 1000 Kč na jeden spin není dovolena Ministerstvem financí.

Galerie online automatu Multiplay Hot

Otestovat online automat Multiplay Hot

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Ovládání a hra na slotu Multiplay Hot

Na klasickém online slotu Multiplay Hot můžete spustit auto-spin a vsadit od 5 Kč až do výše 1000 Kč na jedno otočení. Tři hrací řady v kombinaci se čtyřmi válci na online slotu Multiplay Hot poskytnou až 20 výherních variant. Skvělou výhru můžete dosáhnout na automatu Multiplay Hot také díky symbolu Wild.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Cash Vandal

Výrobcem je společnost E-Gaming

E-Gaming s.r.o. je pražská společnost zabývající se výrobou a vývojem her výherních automatů. V hazardním průmyslu působí od roku 2005 a stala se rychle jedním z hlavních dodavatelů VLT na českém trhu. V dnešní době má na území České republiky přes 13 000 terminálů a 20 000 terminálů v několika zemích světa, konkrétně na Slovensku, v Rumunsku, Belgii, Španělsku, Mexiku, Makedonii, Srbsku, Panamě a Kolumbii.

Nejhranější online hry od společnosti E-Gaming

Kde je možné si zahrát slot Multiplay Hot

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Hodnocení online slotu Multiplay Hot

Multiplay Hot

Otestujte si online slot Multiplay Hot. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v casinu Tipsportu nebo v herně Betoru.

Application Category: Game

Editor's Rating:
3.9