Multiplay 81

Multiplay 81 se vzhledem řadí mezi klasické online sloty, jeho hlavním tématem je ovoce. Hrací Automat Multiplay 81 má tři hrací řady a čtyři válce na kterých je 81 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 5 a maximum je 1000 Kč. V získání výhry vám může pomoci symbol Multiplay 81, který nahrazuje všechny symboly a dokonce výhry i násobí. Pobavte se hraním tohoto automatu v online casinu Tipsport a v casinu Betor.

Informace o online automatu Multiplay 81

Multiplay 81
Výrobce:E-Gaming
Najdete v casinech:Tipsport, Betor
Počet válců: 4
Počet herních řad:3
Minimální sázka:5 Kč
Maximální sázka:1000 Kč
Maximální výhra:200000 Kč
Výhernost:94,00 – 97,00 %

Věděli jste – Minimální sázka

Věděli jste že…

…minimální sázka se liší na každém automatu. Může být od několika halířů až po 1000 Kč. Vyšší sázka než 1000 Kč na jeden spin není dovolena Ministerstvem financí.

Podívejte se na online automat Multiplay 81

Multiplay 81 online automat k vyzkoušení

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Ovládání a hra na slotu Multiplay 81

Na klasickém online automatu Multiplay 81 můžete spustit auto-spin a vsadit od 5 Kč až do výše 1000 Kč na jedno otočení. 81 výherních linií na čtyřmi válcích a třech herních řadách, to je to co nabízí výherní automat Multiplay 81. Skvělou výhru můžete dosáhnout na automatu Multiplay 81 také díky symbolu Wild.

Ještě tohle vyzkoušejte:  5 Dazzling Hot

Providerem tohoto online výherního automatu je firma E-Gaming

E-Gaming s.r.o. je pražská společnost zabývající se výrobou a vývojem her výherních automatů. V hazardním průmyslu působí od roku 2005 a stala se rychle jedním z hlavních dodavatelů VLT na českém trhu. V dnešní době má na území České republiky přes 13 000 terminálů a 20 000 terminálů v několika zemích světa, konkrétně na Slovensku, v Rumunsku, Belgii, Španělsku, Mexiku, Makedonii, Srbsku, Panamě a Kolumbii.

Nejhranější online hry od společnosti E-Gaming

Kde si můžete zahrát online automat Multiplay 81

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Výherní Automat Multiplay 81 a naše hodnocení

Multiplay 81

Zkuste si zahrát na výherním automatu Multiplay 81. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká u online sázkové kanceláře Tipsport a u sázkové kanceláře Betor.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.0