Inferno Star

Online hrací automat Inferno Star

Spustit hru zdarma! Registrovat se a hrát za peníze!

Online Automat Inferno Star se řadí mezi moderní online automaty s ovocnými symboly. Scatter hra se spustí, pokud na hracím poli zastavíte 3 symboly Scatter, tím získáte 125x vklad. Ve svém portfoliu má tuto hru mezi českými hernami online sázková kancelář Tipsportu a sázková kancelář Chance. Pět válců tři hrací řady, to je to co nabídne výherní automat Inferno Star. Za sázku v rozpětí od 0,5 až do 200 Kč nabídne až 5 výherních linií.

Souhrn parametrů online automatu Inferno Star

Inferno Star
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport, Chance
Počet válců: 5
Počet herních řad:3
Minimální sázka:0,5 Kč
Maximální sázka:200 Kč
Maximální výhra:500000 Kč
Výhernost:96,38%

Věděli jste – Výhernost

Věděli jste že…

…všechny automaty musí být testované a certifikované. Výhernost udává kolik peněz automat „vrátí“ hráči v dlouhém období. Testuje se obvykle na obrovském množství spinů. A výhernost se počítá včetně všech velkých výher a jackpotů. Takže spousta drobných hráčů může prohrát, aby společně s jednou velkou výhrou automat skončil na 95% výhernosti. Pochopitelně platí, čím vyšší výhernost, tím vyšší šance vyhrát.

Screeny z online slotu Inferno Star

Online Slot Inferno Star na zkoušku

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Ovládání a hra na automatu Inferno Star

Z vysoké výhry se na automatu Inferno Star můžete radovat také díky symbolu a Scatter. Autospin jako klasická funkce vám i u výherního automatu Inferno Star umožní využít rozpětí sázek od 0,5 až do 200 Kč na otočku. Výherních možností na výherním automatu Inferno Star je celkem 5 a to na pěti válcích a třech herních řadách.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Falcon God

Tvůrcem tohoto online slotu je společnost Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Inferno Star výherní automat, kde si zahrát

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus až 25 150 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 25 150 Kč!

Chance Vegas

Sázková kancelář Chance spustila sice
své online casino později, ale počtem her už se nyní rovná ostatním internetovým
casinům. Zahrajte si tam i tu, o které píšeme v recenzi.

Do online casina Chance je internetová registrace. Do kasina nabízí aktuálně až neuvěřitelný bonus až 25 200 Kč. Po registraci v záložce Vegas vyberete hry, které vás zaujaly.

Registrovat se a získat bonus 25 200 Kč

Náš názor na výherní automat Inferno Star

Inferno Star

Zkuste si zahrát na online slotu Inferno Star. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete v casinu Tipsport a u online sázkové kanceláře Chance.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.2