Inferno Joker

Inferno Joker je online automat s ovocnými symboly, jde tématem o moderní výherní automat. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 1 Kč a maximum je 200 Kč. Hrací pole má tři řady a pět válců. Jejich kombinace nabízí až 5 výherních linií. Slot nabízí i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol. Vaše výhra se může ještě zvýšit, protože následuje otočení zdarma. Z každou výhrou čeká ještě Bonusové kolo. Tento automat má v nabídce online casino Tipsport.

Souhrn informací o výherním automatu Inferno Joker

Inferno Joker
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad:3
Minimální sázka:1 Kč
Maximální sázka:200 Kč
Maximální výhra:500000 Kč
Výhernost:96,38%

Věděli jste – Spin 2 sekundy

Věděli jste že…

…každé zatočení, každý spin, jedno zmáčknutí tlačítka musí trvat podle licenčních požadavků ministerstva financí nejméně 2 sekundy. Teprve poté by mělo jít zmáčknout opět a roztočit válce ještě jednou.

Obrázky ze hry z výherního automatu Inferno Joker

Otestovat online automat Inferno Joker

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Ovládání a hra na automatu Inferno Joker

Inferno Joker, což je moderní online slot s možností sázky až do výše 200 Kč a samozřejmě i auto-spinem. Pět válců v kombinaci se třemi řadami poskytnou až 5 výherních možností. Nečekanou výhru může na automatu Inferno Joker umožnit také symbol Wild.

Play’n GO je výrobcem tohoto online automatu

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Irish Pot Luck

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Inferno Joker online slot, kde si zahrát

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus až 25 150 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 25 150 Kč!

Náš názor na výherní automat Inferno Joker

Inferno Joker

Inferno Joker je online automat s ovocnými symboly, jde tématem o moderní výherní automat. Pět válců v kombinaci se třemi řadami poskytnou až 5 výherních možností.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.0