Hells Bars

Hells Bars se vzhledem řadí mezi moderní online automaty, jeho hlavním tématem je ovoce. Výhry usnadňuje i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol ve výherních liniích. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v online casinu Synotu. Online slot Hells Bars má tři válce a tři hrací řady na kterých nabízí 27 výherních linií. Minimální sázka je 2 a maximum je 200 Kč. Zobrazí-li se 3x symbol Mystery na herním poli, získáváte 500-ti násobek vaší sázky.

Hells Bars – informace o online automatu

Hells Bars
Výrobce:Synot
Najdete v casinech:SynotTip
Počet válců: 3
Počet herních řad:3
Minimální sázka:2 Kč
Maximální sázka:200 Kč
Maximální výhra:500000 Kč
Výhernost:88% – 96%

Věděli jste – Spin 2 sekundy

Věděli jste že…

…každé zatočení, každý spin, jedno zmáčknutí tlačítka musí trvat podle licenčních požadavků ministerstva financí nejméně 2 sekundy. Teprve poté by mělo jít zmáčknout opět a roztočit válce ještě jednou.

Koukněte se na online výherní automat Hells Bars

Výherní Automat Hells Bars k otestování

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Hra a ovládání výherního automatu Hells Bars

Výhry na online výherním automatu Hells Bars vám mohou přinést také bonusové smyboly Bonus a Wild. Hells Bars je moderním výherním automatem s možností sázky až do výše 200 Kč a samozřejmě i automatickým otáčením. Tři válce v kombinaci se třemi řadami poskytnou až 27 výherních možností.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Triple Wild Seven

Pod tvorbou tohoto online automatu se podepsala firma Synot

Česká akciová společnost SYNOT působí na našem trhu již od roku 1991 a podniká především v hazardním průmyslu, ale zaměřuje se i na cestovní ruch a jiné služby. Online sloty od společnosti Synot jsou vytvářeny se třemi, pěti, a dokonce i s netradičními čtyřmi válci. Hráče překvapí výborná hratelnost a propracovanost her, a hlavně vysoké a poměrně často padající jackpoty. .

Nejlepší hry od společnosti Synot

Synot v České republice

Online výherní automaty si můžete za reálné peníze nebo zdarma bez registrace vyzkoušet v online casinu u sázkové kanceláře Fortuna, Synottip nebo Sazkbet.

Kde si můžete zahrát online automat Hells Bars

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Hodnocení online slotu Hells Bars

Hells Bars

Zkuste si automat Hells Bars. Zábava u tohoto automatu na vás čeká v online casinu SynotTip.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.1