Fruits ‘n’ Fire

Herní automat Fruits ‘n’ Fire

Spustit hru zdarma! Registrovat se a hrát za peníze!

Online Automat Fruits ‘n’ Fire se funkčností řadí mezi moderní online výherní automaty, jeho hlavním symbolovým tématem je ovoce. Oblíbený žolíkový symbol WILD nahrazuje ve výherních liniích jakýkoliv symbol. Skvělý symbol Scatter, pokud ho zastavíte v herním poli alespoň 3x, získáváte 3x výši vaší sázky. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v herně Synotu. Výherní automat Fruits ‘n’ Fire nabídne pět válců a na nich tři řady které dohromady poskytnou až 5 výherních linií. Minimálně je možné vsadit 2 Kč a maximálně až 450 Kč. Tři symboly Fruits ‘n’ Fire znamenají výhru 30-ti násobku vaší vsazené částky.

Online Výherní Automat Fruits ‘n’ Fire a jeho parametry

Fruits ‘n’ Fire
Výrobce:Synot
Najdete v casinech:SynotTip
Počet válců: 5
Počet herních řad:3
Minimální sázka:2 Kč
Maximální sázka:450 Kč
Maximální výhra:500000 Kč
Výhernost:97,00%

Věděli jste – Výhernost

Věděli jste že…

…všechny automaty musí být testované a certifikované. Výhernost udává kolik peněz automat “vrátí” hráči v dlouhém období. Testuje se obvykle na obrovském množství spinů. A výhernost se počítá včetně všech velkých výher a jackpotů. Takže spousta drobných hráčů může prohrát, aby společně s jednou velkou výhrou automat skončil na 95% výhernosti. Pochopitelně platí, čím vyšší výhernost, tím vyšší šance vyhrát.

Galerie online slotu Fruits ‘n’ Fire

Fruits ‘n’ Fire online výherní automat na zkoušku

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Hraní výherního automatu Fruits ‘n’ Fire

Výhry na online slotu Fruits ‘n’ Fire vám mohou přinést také bonusové smyboly Bonus, Wild a Scatter. Samozřejmě na výherním automatu Fruits ‘n’ Fire můžete zapnout auto-spin a zvolit si sázku v rozmezí 2 až 450 Kč na jednu otáčku. Výherních možností na online slotu Fruits ‘n’ Fire je celkem 5 a to na pěti válcích a třech herních řadách.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Galactic Streak

Providerem tohoto online slotu je firma Synot

Česká akciová společnost SYNOT působí na našem trhu již od roku 1991 a podniká především v hazardním průmyslu, ale zaměřuje se i na cestovní ruch a jiné služby. Online sloty od společnosti Synot jsou vytvářeny se třemi, pěti, a dokonce i s netradičními čtyřmi válci. Hráče překvapí výborná hratelnost a propracovanost her, a hlavně vysoké a poměrně často padající jackpoty. .

Nejlepší hry od společnosti Synot

Synot v České republice

Online výherní automaty si můžete za reálné peníze nebo zdarma bez registrace vyzkoušet v online casinu u sázkové kanceláře Fortuna, Synottip nebo Sazkbet.

Fruits ‘n’ Fire online automat, kde si zahrát

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Jak se nám líbil slot Fruits ‘n’ Fire

Fruits 'n' Fire

Online Slot Fruits 'n' Fire na zkoušku. Ve svém portfoliu má tuto hru mezi českými hernami online sázková kancelář Synotu.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.3