Fruit Bomb

Online výherní automat Fruit Bomb s ovocnými symboly se řadí mezi klasický online sloty. Výherní automat Fruit Bomb má pět válců a tři hrací řady na kterých nabízí 5 výherních linií. Minimální sázka je 5 a maximum je 800 Kč. V získání výhry vám může pomoci symbol WILD, který nahrazuje všechny symboly. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v herně Tipsportu nebo v casinu Betoru.

Jaké jsou parametry online výherního automatu Fruit Bomb

Fruit Bomb
Výrobce:E-Gaming
Najdete v casinech:Tipsport, Betor
Počet válců: 5
Počet herních řad:3
Minimální sázka:5 Kč
Maximální sázka:800 Kč
Maximální výhra:488000 Kč
Výhernost:94,00 – 97,00 %

Věděli jste – Výhernost

Věděli jste že…

…všechny automaty musí být testované a certifikované. Výhernost udává kolik peněz automat “vrátí” hráči v dlouhém období. Testuje se obvykle na obrovském množství spinů. A výhernost se počítá včetně všech velkých výher a jackpotů. Takže spousta drobných hráčů může prohrát, aby společně s jednou velkou výhrou automat skončil na 95% výhernosti. Pochopitelně platí, čím vyšší výhernost, tím vyšší šance vyhrát.

Obrázky ze hry z výherního automatu Fruit Bomb

Zkuste si automat Fruit Bomb

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Jak se hraje slot Fruit Bomb?

Fruit Bomb je klasickým výherním automatem s možností sázky až do výše 800 Kč a samozřejmě i automatickým otáčením. Pět válců v kombinaci se třemi řadami poskytnou až 5 výherních možností. Dostat se k překvapivé výhře na automatu Fruit Bomb můžete také díky symbolu Wild.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Ring of Fire XL

Tvůrcem tohoto online slotu je společnost E-Gaming

E-Gaming s.r.o. je pražská společnost zabývající se výrobou a vývojem her výherních automatů. V hazardním průmyslu působí od roku 2005 a stala se rychle jedním z hlavních dodavatelů VLT na českém trhu. V dnešní době má na území České republiky přes 13 000 terminálů a 20 000 terminálů v několika zemích světa, konkrétně na Slovensku, v Rumunsku, Belgii, Španělsku, Mexiku, Makedonii, Srbsku, Panamě a Kolumbii.

Nejhranější online hry od společnosti E-Gaming

U jaké online sázkové kanceláře je možné si zahrát Fruit Bomb

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Jak se nám líbil slot Fruit Bomb

Fruit Bomb

Otestujte si online slot Fruit Bomb. Pobavte se hraním tohoto automatu v casinu Tipsport a v online herně Betor.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.1