Fruit Bomb

Online výherní automat Fruit Bomb s ovocnými symboly se řadí mezi klasický online sloty. Výherní automat Fruit Bomb má pět válců a tři hrací řady na kterých nabízí 5 výherních linií. Minimální sázka je 5 a maximum je 800 Kč. V získání výhry vám může pomoci symbol WILD, který nahrazuje všechny symboly. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v herně Tipsportu nebo v casinu Betoru.

Jaké jsou parametry online výherního automatu Fruit Bomb

Fruit Bomb
Výrobce:E-Gaming
Najdete v casinech:Tipsport, Betor
Počet válců: 5
Počet herních řad:3
Minimální sázka:5 Kč
Maximální sázka:800 Kč
Maximální výhra:488000 Kč
Výhernost:94,00 – 97,00 %

Věděli jste – Minimální sázka

Věděli jste že…

…minimální sázka se liší na každém automatu. Může být od několika halířů až po 1000 Kč. Vyšší sázka než 1000 Kč na jeden spin není dovolena Ministerstvem financí.

Obrázky ze hry z výherního automatu Fruit Bomb

Zkuste si automat Fruit Bomb

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Jak se hraje slot Fruit Bomb?

Fruit Bomb je klasickým výherním automatem s možností sázky až do výše 800 Kč a samozřejmě i automatickým otáčením. Pět válců v kombinaci se třemi řadami poskytnou až 5 výherních možností. Dostat se k překvapivé výhře na automatu Fruit Bomb můžete také díky symbolu Wild.

Tvůrcem tohoto online slotu je společnost E-Gaming

E-Gaming s.r.o. je pražská společnost zabývající se výrobou a vývojem her výherních automatů. V hazardním průmyslu působí od roku 2005 a stala se rychle jedním z hlavních dodavatelů VLT na českém trhu. V dnešní době má na území České republiky přes 13 000 terminálů a 20 000 terminálů v několika zemích světa, konkrétně na Slovensku, v Rumunsku, Belgii, Španělsku, Mexiku, Makedonii, Srbsku, Panamě a Kolumbii.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Jewel Fruit

Nejhranější online hry od společnosti E-Gaming

U jaké online sázkové kanceláře je možné si zahrát Fruit Bomb

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Jak se nám líbil slot Fruit Bomb

Fruit Bomb

Otestujte si online slot Fruit Bomb. Pobavte se hraním tohoto automatu v casinu Tipsport a v online herně Betor.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.1