Frozzy Fruits

Výherní automat Frozzy Fruits s ovocnými symboly se řadí mezi klasický výherní automaty. Slot nabízí i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol a výhru dokonce násobí. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete u online sázkové kanceláře Tipsport a v casinu Betor. Tento slot s pěti válci a čtyřmi hracími řadami nabídne 36 výherních linií. Minimální sázka je 5 Kč a maximum je 1000 Kč.

Jaké jsou parametry výherního automatu Frozzy Fruits

Frozzy Fruits
Výrobce:E-Gaming
Najdete v casinech:Tipsport, Betor
Počet válců: 5
Počet herních řad:4
Minimální sázka:5 Kč
Maximální sázka:1000 Kč
Maximální výhra:200000 Kč
Výhernost:94,00 – 97,00 %

Věděli jste – Výhernost

Věděli jste že…

…všechny automaty musí být testované a certifikované. Výhernost udává kolik peněz automat “vrátí” hráči v dlouhém období. Testuje se obvykle na obrovském množství spinů. A výhernost se počítá včetně všech velkých výher a jackpotů. Takže spousta drobných hráčů může prohrát, aby společně s jednou velkou výhrou automat skončil na 95% výhernosti. Pochopitelně platí, čím vyšší výhernost, tím vyšší šance vyhrát.

Galerie online automatu Frozzy Fruits

Otestovat online automat Frozzy Fruits

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Frozzy Fruits, jak ovládat?

Zábava při hraní výhernímho automatu Frozzy Fruits je umocněna ještě rozšířenou možností výhry přes symbol Wild. Jako každý klasický výherní automat i Frozzy Fruits umožní auto-spin a možnost volby výše sázky mezi 5 Kč a 1000 Kč. Čtyři hrací řady na pěti válcích nabídnou až 36 výherních možností.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Fruitoids

Online Slot Frozzy Fruits vytvořila společnost E-Gaming

E-Gaming s.r.o. je pražská společnost zabývající se výrobou a vývojem her výherních automatů. V hazardním průmyslu působí od roku 2005 a stala se rychle jedním z hlavních dodavatelů VLT na českém trhu. V dnešní době má na území České republiky přes 13 000 terminálů a 20 000 terminálů v několika zemích světa, konkrétně na Slovensku, v Rumunsku, Belgii, Španělsku, Mexiku, Makedonii, Srbsku, Panamě a Kolumbii.

Nejhranější online hry od společnosti E-Gaming

Frozzy Fruits online výherní automat, kde si zahrát

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Jak my hodnotíme automat Frozzy Fruits

Frozzy Fruits

Frozzy Fruits online slot na zkoušku. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká u online sázkové kanceláře Tipsport a v casinu Betor.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.0