Fire Joker

Moderní online automaty reprezentuje výherní automat Fire Joker, který vás pobaví v tématu s ovocnými symboly. Oblíbený žolíkový symbol JOKER nahrazuje ve výherních liniích jakýkoliv symbol. Pobavte se hraním tohoto automatu v herně Tipsport. 5 výherních linií na tří válcích a třech hracích řadách. To nabídne tento slot za sázku v rozpětí od 1 až do 100 Kč.

Online Slot Fire Joker a jeho údaje

Fire Joker
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 3
Počet herních řad:3
Minimální sázka:1 Kč
Maximální sázka:100 Kč
Maximální výhra:400000 Kč
Výhernost:96,15%

Věděli jste – Max. výhra 500.000Kč

Věděli jste že…

…maximální výhra na jedno zatočení v České republice je 500.000 Kč, ta může padnout jak v rámci výhry jackpotu, nebo jako maximální násobek dané sázky.

Podívejte se na online slot Fire Joker

Zkuste si automat Fire Joker

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Fire Joker, jak ovládat?

Fire Joker, což je moderní online slot s možností sázky až do výše 100 Kč a samozřejmě i auto-spinem. Zábava při hraní online slotu Fire Joker je umocněna ještě rozšířenou možností výhry přes symbol Wild. Výherních možností na online automatu Fire Joker je celkem 5 a to na třech válcích a třech herních řadách.

Tento online výherní automat je produktem společnosti Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Double Hot

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde je možné si zahrát slot Fire Joker

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus až 25 150 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 25 150 Kč!

Hodnocení online slotu Fire Joker

Fire Joker

Výherní automat Fire Joker Moderní online automaty reprezentuje výherní automat Fire Joker, který vás pobaví v tématu s ovocnými symboly. Oblíbený žolíkový

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.1