Fire Joker

Moderní online automaty reprezentuje výherní automat Fire Joker, který vás pobaví v tématu s ovocnými symboly. Oblíbený žolíkový symbol JOKER nahrazuje ve výherních liniích jakýkoliv symbol. Pobavte se hraním tohoto automatu v herně Tipsport. 5 výherních linií na tří válcích a třech hracích řadách. To nabídne tento slot za sázku v rozpětí od 1 až do 100 Kč.

Online Slot Fire Joker a jeho údaje

Fire Joker
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 3
Počet herních řad:3
Minimální sázka:1 Kč
Maximální sázka:100 Kč
Maximální výhra:400000 Kč
Výhernost:96,15%

Věděli jste – Certifikace EZU

Věděli jste že…

…jednou z certifikačních firem, které dohlížejí nad správností náhodného generátoru výher je společnost EZÚ – Elektrotechnický zkušební ústav. Ta otestuje všechny hry a opatří je potřebnými certifikáty předtím, než dané casino požádá ministerstvo financí o licenci na konkrétní výherní automat.

Podívejte se na online slot Fire Joker

Zkuste si automat Fire Joker

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Fire Joker, jak ovládat?

Fire Joker, což je moderní online slot s možností sázky až do výše 100 Kč a samozřejmě i auto-spinem. Zábava při hraní online slotu Fire Joker je umocněna ještě rozšířenou možností výhry přes symbol Wild. Výherních možností na online automatu Fire Joker je celkem 5 a to na třech válcích a třech herních řadách.

Tento online výherní automat je produktem společnosti Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Royal Masquerade

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde je možné si zahrát slot Fire Joker

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Hodnocení online slotu Fire Joker

Fire Joker

Výherní automat Fire Joker Moderní online automaty reprezentuje výherní automat Fire Joker, který vás pobaví v tématu s ovocnými symboly. Oblíbený žolíkový

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.1