Fire Joker Freeze

Hlavním motivem výherního automatu Fire Joker Freeze je ovoce, jde o moderní online výherní automat. Výhry usnadňuje i zástupný symbol Joker, který nahradí jakýkoliv symbol ve výherních liniích. Pobavte se hraním tohoto automatu v herně Tipsport a v casinu Chance. Jde o slot se třemi válci a třemi hracími řadami, které nabízejí 5 výherních linií. Minimální sázka je 0,5 Kč a maximum je 500 Kč.

Fire Joker Freeze – souhrn údajů o online automatu

Fire Joker Freeze
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport, Chance
Počet válců: 3
Počet herních řad:3
Minimální sázka:0,5 Kč
Maximální sázka:500 Kč
Maximální výhra:500000 Kč
Výhernost:96,18%

Věděli jste – Minimální sázka

Věděli jste že…

…minimální sázka se liší na každém automatu. Může být od několika halířů až po 1000 Kč. Vyšší sázka než 1000 Kč na jeden spin není dovolena Ministerstvem financí.

Obrázky ze hry z online výherního automatu Fire Joker Freeze

Zkuste si zahrát na výherním automatu Fire Joker Freeze

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Jak se hraje slot Fire Joker Freeze?

Nečekanou výhru může na automatu Fire Joker Freeze umožnit také symbol Wild. Fire Joker Freeze, což je moderní online slot s možností sázky až do výše 500 Kč a samozřejmě i auto-spinem. 5 výherních linií na třemi válcích a třech herních řadách, to je to co nabízí online výherní automat Fire Joker Freeze.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Turbo Gold HD

Play’n GO je výrobcem tohoto výherního automatu

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Online Automat Fire Joker Freeze, kde si zahrát

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus až 25 150 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 25 150 Kč!

Chance Vegas

Sázková kancelář Chance spustila sice
své online casino později, ale počtem her už se nyní rovná ostatním internetovým
casinům. Zahrajte si tam i tu, o které píšeme v recenzi.

Do online casina Chance je internetová registrace. Do kasina nabízí aktuálně až neuvěřitelný bonus až 25 200 Kč. Po registraci v záložce Vegas vyberete hry, které vás zaujaly.

Registrovat se a získat bonus 25 200 Kč

Známkujeme online výherní automat Fire Joker Freeze

Fire Joker Freeze

Fire Joker Freeze online automat na zkoušku. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká u online sázkové kanceláře Tipsport a v online casinu Chance.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.9