Ferris Wheel

Online slot Ferris Wheel se funkčností řadí mezi klasické online automaty, jeho hlavním symbolovým tématem je ovoce. Slot nabízí i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol a výhru dokonce násobí. Výhra spouští Speciální hru. Pobavte se hraním tohoto automatu v casinu Tipsport, v herně Betor a v online casinu Chance. 256 výherních linií na čtyř válcích a čtyřech hracích řadách. To nabídne tento slot za sázku v rozpětí od 5 až do 900 Kč.

Informace o online výherním automatu Ferris Wheel

Ferris Wheel
Výrobce:E-Gaming
Najdete v casinech:Tipsport, Betor, Chance
Počet válců: 4
Počet herních řad:4
Minimální sázka:5 Kč
Maximální sázka:900 Kč
Maximální výhra:457200 Kč
Výhernost:94,00 – 97,00 %

Věděli jste – Minimální sázka

Věděli jste že…

…minimální sázka se liší na každém automatu. Může být od několika halířů až po 1000 Kč. Vyšší sázka než 1000 Kč na jeden spin není dovolena Ministerstvem financí.

Koukněte se jak vypadá online automat Ferris Wheel

Otestovat online automat Ferris Wheel

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Hra a ovládání online slotu Ferris Wheel

Zábava při hraní výhernímho automatu Ferris Wheel je umocněna ještě rozšířenou možností výhry přes symbol Wild. Na klasickém výherním automatu Ferris Wheel si můžete spustit auto-spin a vsadit od 5 Kč až do 900 Kč na jednu otočku. Čtyři válce v kombinaci se čtyřmi řadami poskytnou až 256 výherních možností.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Go Bananas!

Výrobcem je společnost E-Gaming

E-Gaming s.r.o. je pražská společnost zabývající se výrobou a vývojem her výherních automatů. V hazardním průmyslu působí od roku 2005 a stala se rychle jedním z hlavních dodavatelů VLT na českém trhu. V dnešní době má na území České republiky přes 13 000 terminálů a 20 000 terminálů v několika zemích světa, konkrétně na Slovensku, v Rumunsku, Belgii, Španělsku, Mexiku, Makedonii, Srbsku, Panamě a Kolumbii.

Nejhranější online hry od společnosti E-Gaming

Kde si zahrát na online slotu Ferris Wheel

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Chance Vegas

Sázková kancelář Chance spustila sice
své online casino později, ale počtem her už se nyní rovná ostatním internetovým
casinům. Zahrajte si tam i tu, o které píšeme v recenzi.

Do online casina Chance je internetová registrace. Do kasina nabízí aktuálně až neuvěřitelný bonus 5000 Kč. Po registraci v záložce Vegas vyberete hry, které vás zaujaly.

Registrovat se a získat bonus 5000 Kč

Jak se nám líbil slot Ferris Wheel

Ferris Wheel

Zkuste si zahrát na online slotu Ferris Wheel. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v online herně Tipsportu, v online herně Betoru nebo v online herně Chance.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.0