Dice 81

Online slot Dice 81 se řadí mezi moderní výherní automaty s ovocnými symboly. Pobavte se hraním tohoto automatu v herně Fortuna a v online casinu Tipsport. Zástupný symbol JOKER nahrazuje všechny symboly. Jde o slot se čtyřmi válci a třemi hracími řadami, které nabízejí 81 výherních linií. Minimální sázka je 5 Kč a maximum je 1000 Kč. Když se vám na herním poli zastaví 3x symbol Kostka, získáváte 12 Free spinů.

Výherní Automat Dice 81 a jeho údaje

Dice 81
Výrobce:Apollo
Najdete v casinech:Fortuna, Tipsport
Počet válců: 4
Počet herních řad:3
Minimální sázka:5 Kč
Maximální sázka:1000 Kč
Maximální výhra:220000 Kč
Výhernost:94,90%

Věděli jste – Spin 2 sekundy

Věděli jste že…

…každé zatočení, každý spin, jedno zmáčknutí tlačítka musí trvat podle licenčních požadavků ministerstva financí nejméně 2 sekundy. Teprve poté by mělo jít zmáčknout opět a roztočit válce ještě jednou.

Screeny z online automatu Dice 81

Online Slot Dice 81 k otestování

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Dice 81, jak ovládat?

Na moderním výherním automatu Dice 81 si můžete spustit auto-spin a vsadit od 5 Kč až do 1000 Kč na jednu otočku. K velmi vysoké výhře se na automatu Dice 81 můžete dopracovat také díky symbolům Wild a Scatter. Až 81 výherních možností nabízí online slot Dice 81 na čtyřech válcích a třech herních řadách.

Tento výherní automat je produktem společnosti Apollo

Pražské firma Apollo Soft se zabývá vývojem a výrobou herních systémů již od roku 2007. Nabízí několik desítek slotů s různou tématikou jako jsou například upíři, Egypt, mořský svět a nejoblíbenější téma ovoce. Apollo hrací automaty se díky své popularitě dostali do několika evropských a afrických zemí.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Pirates: Smugglers Paradise

Mezi nejhranější hry společnosti Apollo patří:

Apollo v České republice

Hry od společnosti Apollo u nás nabízejí různé licencované kamenné herny a v současnosti i internetová casina buď za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Dice 81 výherní automat, kde si zahrát

Sázková kancelář Fortuna nabízí nejen sázky na sportovní události, ale od roku 2019 taky perfektní online casino, ve kterém na Vás čeká více než 300 her.

Začít musíte online registrací. Aktuálně Fortuna nabízí bonus až 800 Kč! 500 Kč k vašemu prvnímu vkladu zdarma a 300 Kč na ruku za dokončenou a ověřenou registraci.

Registrovat se a získat bonus 800 Kč

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Jak se nám líbil slot Dice 81

Dice 81

Dice 81 je online slot s ovocnými symboly, jde tématem o moderní online automat. Až 81 výherních možností nabízí online slot Dice 81 na čtyřech válcích a třech herních řadách.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.2