Criss Cross

Klasické online sloty reprezentuje slot Criss Cross, který vás pobaví v tématu s ovocnými symboly. Zástupný symbol WILD nahrazuje všechny symboly. Mějte oči na stopkách a sledujte symbol CRISS CROSS, když se totiž zastaví v herním poli alespoň 3x, vyhráváte 10 otoček zdarma. Zábava u tohoto automatu na vás čeká v online casinu Tipsport a v casinu Betor. Slot Criss Cross to je tři válce a tři hrací řady. Za vsazenou částku v rozpětí od 5 až do 300 Kč nabízí až 27 výherních linií.

Výherní Automat Criss Cross a jeho parametry

Criss Cross
Výrobce:E-Gaming
Najdete v casinech:Tipsport, Betor
Počet válců: 3
Počet herních řad:3
Minimální sázka:5 Kč
Maximální sázka:300 Kč
Maximální výhra:486000 Kč
Výhernost:94,00 – 97,00 %

Věděli jste – Minimální sázka

Věděli jste že…

…minimální sázka se liší na každém automatu. Může být od několika halířů až po 1000 Kč. Vyšší sázka než 1000 Kč na jeden spin není dovolena Ministerstvem financí.

Screeny z online slotu Criss Cross

Vyzkoušet si slot Criss Cross

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Hraní online slotu Criss Cross

K velmi vysoké výhře se na automatu Criss Cross můžete dopracovat také díky symbolům Wild a Scatter. Jako každý klasický online slot i Criss Cross umožní auto-spin a možnost volby výše sázky mezi 5 Kč a 300 Kč. Až 27 výherních možností nabízí online automat Criss Cross na třech válcích a třech herních řadách.

Online Automat Criss Cross vytvořila společnost E-Gaming

E-Gaming s.r.o. je pražská společnost zabývající se výrobou a vývojem her výherních automatů. V hazardním průmyslu působí od roku 2005 a stala se rychle jedním z hlavních dodavatelů VLT na českém trhu. V dnešní době má na území České republiky přes 13 000 terminálů a 20 000 terminálů v několika zemích světa, konkrétně na Slovensku, v Rumunsku, Belgii, Španělsku, Mexiku, Makedonii, Srbsku, Panamě a Kolumbii.

Nejhranější online hry od společnosti E-Gaming

Kde, u které sázkové kanceláře, si zatočíte na automatu Criss Cross

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Naše hodnocení automatu Criss Cross

Criss Cross

Online Slot Criss Cross na zkoušku. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v casinu Tipsportu nebo v casinu Betoru.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.0