Criss Cross

Klasické online sloty reprezentuje slot Criss Cross, který vás pobaví v tématu s ovocnými symboly. Zástupný symbol WILD nahrazuje všechny symboly. Mějte oči na stopkách a sledujte symbol CRISS CROSS, když se totiž zastaví v herním poli alespoň 3x, vyhráváte 10 otoček zdarma. Zábava u tohoto automatu na vás čeká v online casinu Tipsport a v casinu Betor. Slot Criss Cross to je tři válce a tři hrací řady. Za vsazenou částku v rozpětí od 5 až do 300 Kč nabízí až 27 výherních linií.

Výherní Automat Criss Cross a jeho parametry

Criss Cross
Výrobce:E-Gaming
Najdete v casinech:Tipsport, Betor
Počet válců: 3
Počet herních řad:3
Minimální sázka:5 Kč
Maximální sázka:300 Kč
Maximální výhra:486000 Kč
Výhernost:94,00 – 97,00 %

Věděli jste – Certifikace EZU

Věděli jste že…

…jednou z certifikačních firem, které dohlížejí nad správností náhodného generátoru výher je společnost EZÚ – Elektrotechnický zkušební ústav. Ta otestuje všechny hry a opatří je potřebnými certifikáty předtím, než dané casino požádá ministerstvo financí o licenci na konkrétní výherní automat.

Screeny z online slotu Criss Cross

Vyzkoušet si slot Criss Cross

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Hraní online slotu Criss Cross

K velmi vysoké výhře se na automatu Criss Cross můžete dopracovat také díky symbolům Wild a Scatter. Jako každý klasický online slot i Criss Cross umožní auto-spin a možnost volby výše sázky mezi 5 Kč a 300 Kč. Až 27 výherních možností nabízí online automat Criss Cross na třech válcích a třech herních řadách.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Wild Joker

Online Automat Criss Cross vytvořila společnost E-Gaming

E-Gaming s.r.o. je pražská společnost zabývající se výrobou a vývojem her výherních automatů. V hazardním průmyslu působí od roku 2005 a stala se rychle jedním z hlavních dodavatelů VLT na českém trhu. V dnešní době má na území České republiky přes 13 000 terminálů a 20 000 terminálů v několika zemích světa, konkrétně na Slovensku, v Rumunsku, Belgii, Španělsku, Mexiku, Makedonii, Srbsku, Panamě a Kolumbii.

Nejhranější online hry od společnosti E-Gaming

Kde, u které sázkové kanceláře, si zatočíte na automatu Criss Cross

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Naše hodnocení automatu Criss Cross

Criss Cross

Online Slot Criss Cross na zkoušku. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v casinu Tipsportu nebo v casinu Betoru.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.0