Criss Cross HD

Old School výherní automat Criss Cross HD jehož hlavním motivem jsou ovoce. Každá výhra spouští Bonusové kolo. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká u online sázkové kanceláře SynotTip. Tento slot se třemi válci a třemi hracími řadami nabídne 27 výherních linií. Minimální sázka je 2 Kč a maximum je 200 Kč.

Jaké jsou parametry výherního automatu Criss Cross HD

Criss Cross HD
Výrobce:Synot
Najdete v casinech:SynotTip
Počet válců: 3
Počet herních řad:3
Minimální sázka:2 Kč
Maximální sázka:200 Kč
Maximální výhra:500000 Kč
Výhernost:90,00%

Věděli jste – Spin 2 sekundy

Věděli jste že…

…každé zatočení, každý spin, jedno zmáčknutí tlačítka musí trvat podle licenčních požadavků ministerstva financí nejméně 2 sekundy. Teprve poté by mělo jít zmáčknout opět a roztočit válce ještě jednou.

Galerie výherního automatu Criss Cross HD

Zkuste si automat Criss Cross HD

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Criss Cross HD, jak ovládat?

Auto-spin, což je už tradiční funkcinalita i u výherního automatu Criss Cross HD umožní nastavit rozpětí sázky 2 až 200 Kč na otočku. Tři hrací řady v kombinaci se třemi válci na výherním automatu Criss Cross HD poskytnou až 27 výherních variant.

Tvůrcem tohoto výherního automatu je společnost Synot

Česká akciová společnost SYNOT působí na našem trhu již od roku 1991 a podniká především v hazardním průmyslu, ale zaměřuje se i na cestovní ruch a jiné služby. Online sloty od společnosti Synot jsou vytvářeny se třemi, pěti, a dokonce i s netradičními čtyřmi válci. Hráče překvapí výborná hratelnost a propracovanost her, a hlavně vysoké a poměrně často padající jackpoty. .

Ještě tohle vyzkoušejte:  Pixi Fall

Nejlepší hry od společnosti Synot

Synot v České republice

Online výherní automaty si můžete za reálné peníze nebo zdarma bez registrace vyzkoušet v online casinu u sázkové kanceláře Fortuna, Synottip nebo Sazkbet.

Kde, ve kterém online casinu, si zatočíte na automatu Criss Cross HD

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Náš názor na online automat Criss Cross HD

Criss Cross HD

Criss Cross HD online výherní automat k vyzkoušení. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete v online casinu SynotTip.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.0