Chilli Fruits

Old School online výherní automat Chilli Fruits jehož hlavním motivem jsou ovoce. Slot nabízí i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol. Tento automat má v nabídce online sázková kancelář Apollo Games. 10 výherních linií na pěti válcích a třech hracích řadách. To nabídne tento slot za sázku v rozpětí od 1 až do 500 Kč.

Parametry online slotu Chilli Fruits

Chilli Fruits
Výrobce:CT Gaming
Najdete v casinech:Apollo Games
Počet válců: 5
Počet herních řad:3
Minimální sázka:1 Kč
Maximální sázka:500 Kč
Maximální výhra:500000 Kč
Výhernost:94,02%-95,56%

Věděli jste – Minimální sázka

Věděli jste že…

…minimální sázka se liší na každém automatu. Může být od několika halířů až po 1000 Kč. Vyšší sázka než 1000 Kč na jeden spin není dovolena Ministerstvem financí.

Prohlédněte si online automat Chilli Fruits

Zkuste si zahrát na online slotu Chilli Fruits

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Jak se hraje slot Chilli Fruits?

Překvapivé výhry může na slotu Chilli Fruits přinést také symbol Wild. Old School výherní automat Chilli Fruits nabízí sázku až 500 Kč a součástí ovládání je možnost automatického otáčení. Výherních možností na online slotu Chilli Fruits je celkem 10 a to na pěti válcích a třech herních řadách.

Providerem tohoto online automatu je firma CT Gaming

Kde si zahrát automat Chilli Fruits

Pražské firma Apollo Soft se zabývá vývojem a výrobou herních systémů již od roku 2007. Nabízí několik desítek slotů s různou tématikou jako jsou například upíři, Egypt, mořský svět a nejoblíbenější téma ovoce. Apollo hrací automaty se díky své popularitě dostali do několika evropských a afrických zemí.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Midnight Fruits 81

Mezi nejhranější hry společnosti Apollo patří:

Apollo v České republice

Hry od společnosti Apollo u nás nabízejí různé licencované kamenné herny a v současnosti i internetová casina buď za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Co my říkáme na online slot Chilli Fruits

Chilli Fruits

Online Automat Chilli Fruits k otestování. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete u sázkové kanceláře Apollo Games.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.1