Čertovská jízda

Online výherní automat Čertovská jízda

Spustit hru zdarma! Registrovat se a hrát za peníze!

Online Výherní Automat s ovocnými symboly, to je moderní online výherní automat Čertovská jízda. Oblíbený žolíkový symbol WILD nahrazuje ve výherních liniích jakýkoliv symbol a dokonce takto dosaženou výhru násobí. Pobavte se hraním tohoto automatu v herně Sazka. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 1 Kč a maximum je 1000 Kč. Hrací pole má tři řady a pět válců. Jejich kombinace nabízí až 20 výherních linií. Když v herním poli zastavíte tři symboly Bonus, vyhráváte 10 free-spinů.

Souhrn informací o online slotu Čertovská jízda

Čertovská jízda
Výrobce:Synot
Najdete v casinech:Sazka
Počet válců: 5
Počet herních řad:3
Minimální sázka:1 Kč
Maximální sázka:1000 Kč
Maximální výhra:500000 Kč
Výhernost:95% – 97%

Věděli jste – Výhernost

Věděli jste že…

…všechny automaty musí být testované a certifikované. Výhernost udává kolik peněz automat „vrátí“ hráči v dlouhém období. Testuje se obvykle na obrovském množství spinů. A výhernost se počítá včetně všech velkých výher a jackpotů. Takže spousta drobných hráčů může prohrát, aby společně s jednou velkou výhrou automat skončil na 95% výhernosti. Pochopitelně platí, čím vyšší výhernost, tím vyšší šance vyhrát.

Obrázky ze hry z online slotu Čertovská jízda

Čertovská jízda online slot k vyzkoušení

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Ovládání a hra na slotu Čertovská jízda

Překvapivé výhry mohou na slotu Čertovská jízda přinést také symboly Bonus a Wild. Čertovská jízda je moderním online automatem s možností sázky až do výše 1000 Kč a samozřejmě i automatickým otáčením. Pět válců v kombinaci se třemi řadami poskytnou až 20 výherních možností.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Western Gold Megaways

Online Slot Čertovská jízda pochází z dílny firmy Synot

Česká akciová společnost SYNOT působí na našem trhu již od roku 1991 a podniká především v hazardním průmyslu, ale zaměřuje se i na cestovní ruch a jiné služby. Online sloty od společnosti Synot jsou vytvářeny se třemi, pěti, a dokonce i s netradičními čtyřmi válci. Hráče překvapí výborná hratelnost a propracovanost her, a hlavně vysoké a poměrně často padající jackpoty. .

Nejlepší hry od společnosti Synot

Synot v České republice

Online výherní automaty si můžete za reálné peníze nebo zdarma bez registrace vyzkoušet v online casinu u sázkové kanceláře Fortuna, Synottip nebo Sazkbet.

Kde si zahrát automat Čertovská jízda

Sazka Hry

Sazka nabízí kromě svojí hlavní zábavy – loterií, které jsou nově vsadit i online také internetové casino, které nazvali Sazka Hry. A doplnili tak všechny internetové produkty i k online sázení.

Aktuální vstupní bonus po nasčítání všech výhod dosahuje 5 500 Kč. Tak neváhejte a získejte z něj co nejvíce.

Registrovat se a získat bonus až 5 500 Kč

Známkujeme online automat Čertovská jízda

Čertovská jízda

Otestovat online automat Čertovská jízda. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete v casinu Sazka.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.8