Cash Vandal

Cash Vandal | Vyzkoušení online slotu

Spustit hru zdarma! Registrovat se a hrát za peníze!

Online Slot s ovocnými symboly, to je moderní online slot Cash Vandal. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 0,1 Kč a maximum je 100 Kč. Hrací pole má tři řady a čtyři válce. Jejich kombinace nabízí až 10 výherních linií. Slot nabízí i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol. Scatter hra se spustí, pokud na hracím poli zastavíte 1 symbol Scatter1 Free spin. Výhra spouští Speciální hru. Pobavte se hraním tohoto automatu v herně Tipsport.

Jaké jsou parametry online automatu Cash Vandal

Cash Vandal
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 4
Počet herních řad:3
Minimální sázka:0,1 Kč
Maximální sázka:100 Kč
Maximální výhra:500000 Kč
Výhernost:0,9647

Věděli jste – Certifikace EZU

Věděli jste že…

…jednou z certifikačních firem, které dohlížejí nad správností náhodného generátoru výher je společnost EZÚ – Elektrotechnický zkušební ústav. Ta otestuje všechny hry a opatří je potřebnými certifikáty předtím, než dané casino požádá ministerstvo financí o licenci na konkrétní výherní automat.

Prohlédněte si online výherní automat Cash Vandal

Online Automat Cash Vandal na zkoušku

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Jak se hraje automat Cash Vandal?

Samozřejmě na online slotu Cash Vandal můžete zapnout auto-spin a zvolit si sázku v rozmezí 0,1 až 100 Kč na jednu otáčku. Tři hrací řady na čtyřech válcích nabídnou až 10 výherních možností. Výhry na online slotu Cash Vandal vám mohou přinést také bonusové smyboly Wild a Scatter.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Great 27

Tento online automat je produktem společnosti Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

U Které Sázkové Kanceláře si zahrát na slotu Cash Vandal

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Co my říkáme na online automat Cash Vandal

Cash Vandal

Online výherní automat Cash Vandal se funkčností řadí mezi moderní výherní automaty, jeho hlavním symbolovým tématem je ovoce. Tři hrací řady na čtyřech válcích nabídnou až 10 výherních možností.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.1