Caramel Hot

Moderní online výherní automaty reprezentuje výherní automat Caramel Hot, který vás pobaví v tématu s ovocnými symboly. Univerzální Sedmička nahradí jakýkoliv herní symbol. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete v casinu SynotTip. 30 výherních linií na pěti válcích a třech hracích řadách. To nabídne tento slot za sázku v rozpětí od 1 až do 960 Kč.

Jaké jsou parametry online výherního automatu Caramel Hot

Caramel Hot
Výrobce:EGT
Najdete v casinech:SynotTip
Počet válců: 5
Počet herních řad:3
Minimální sázka:1 Kč
Maximální sázka:960 Kč
Maximální výhra:500000 Kč
Výhernost:95,77%

Věděli jste – Minimální sázka

Věděli jste že…

…minimální sázka se liší na každém automatu. Může být od několika halířů až po 1000 Kč. Vyšší sázka než 1000 Kč na jeden spin není dovolena Ministerstvem financí.

Několik obrázků ze hry online výherního automatu Caramel Hot

Výherní Automat Caramel Hot na zkoušku

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Hra a ovládání online slotu Caramel Hot

Výhry na výherním automatu Caramel Hot vám může přinést také bonusový smybol Wild. Auto-spin, což je už tradiční funkcinalita i u online automatu Caramel Hot umožní nastavit rozpětí sázky 1 až 960 Kč na otočku. 30 výherních linií na pěti válcích a třech herních řadách, to je to co nabízí online automat Caramel Hot.

Výrobcem je společnost EGT

Společnost EGT byla založena v roce 2002 a v roce 2008 navrhla svůj první plán expanze jako reakci na stále rostoucí poptávku po jejích službách. Je to také díky politickému úsilí Bulharska o vstup do Evropské unie v roce 2007 a nic už nemohlo zabránit tomu, aby EGT proniklo na evropský trh. Dále společnost expandovala do Asie a Ameriky, ale dnes najdete výherní automaty EGT ve více než 85 zemích na pěti kontinentech.

Ještě tohle vyzkoušejte:  8 Flowers

Nejhranější online výherní automaty od společnosti EGT:

EGT v České republice

Automaty společnosti EGT naleznete pouze v online casinu Synottip.

Kde si můžete zatočit na online výherním automatu Caramel Hot

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Výherní Automat Caramel Hot a naše hodnocení

Caramel Hot

Online Automat Caramel Hot k otestování. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v herně Synotu.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.4