Big Show

Online výherní automat Big Show

Spustit hru zdarma! Registrovat se a hrát za peníze!

Výherní automat Big Show se řadí mezi old school online automaty s ovocnými symboly. V získání výhry vám může pomoci symbol WILD, který nahrazuje všechny symboly a dokonce výhry i násobí. Výhra spouští Speciální hru. Zábava u tohoto automatu na vás čeká u sázkové kanceláře Tipsport a u sázkové kanceláře Betor. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 5 Kč a maximum je 1000 Kč. Hrací pole má tři řady a tři válce. Jejich kombinace nabízí až 5 výherních linií. Zastavíte-li v herním poli tři symboly WILD, získáváte 15 zatočení zdarma.

Big Show – souhrn údajů o online automatu

Big Show
Výrobce:E-Gaming
Najdete v casinech:Tipsport, Betor
Počet válců: 3
Počet herních řad:3
Minimální sázka:5 Kč
Maximální sázka:1000 Kč
Maximální výhra:314000 Kč
Výhernost:94,00 – 97,00 %

Věděli jste – Certifikace EZU

Věděli jste že…

…jednou z certifikačních firem, které dohlížejí nad správností náhodného generátoru výher je společnost EZÚ – Elektrotechnický zkušební ústav. Ta otestuje všechny hry a opatří je potřebnými certifikáty předtím, než dané casino požádá ministerstvo financí o licenci na konkrétní výherní automat.

Výherní Automat Big Show – prohlédněte si jej

Otestujte si online automat Big Show

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Jak na online automat Big Show?

Překvapivé výhry mohou na slotu Big Show přinést také symboly Bonus a Wild. Jako každý old school online slot i Big Show umožní auto-spin a možnost volby výše sázky mezi 5 Kč a 1000 Kč. Na online výherním automatu Big Show jsou tři válce a tři herní řady, které nabízejí až 5 výherních kombinací.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Western Story

Tvůrcem tohoto výherního automatu je společnost E-Gaming

E-Gaming s.r.o. je pražská společnost zabývající se výrobou a vývojem her výherních automatů. V hazardním průmyslu působí od roku 2005 a stala se rychle jedním z hlavních dodavatelů VLT na českém trhu. V dnešní době má na území České republiky přes 13 000 terminálů a 20 000 terminálů v několika zemích světa, konkrétně na Slovensku, v Rumunsku, Belgii, Španělsku, Mexiku, Makedonii, Srbsku, Panamě a Kolumbii.

Nejhranější online hry od společnosti E-Gaming

Kde si zahrát na online slotu Big Show

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Jak se nám líbil slot Big Show

Big Show

Vyzkoušejte si automat Big Show. Pobavte se hraním tohoto automatu v casinu Tipsport a v herně Betor.

Application Category: Game

Editor's Rating:
3.9