Banana Party

Online výherní automat Banana Party

Spustit hru zdarma! Registrovat se a hrát za peníze!

Old School výherní automaty reprezentuje slot Banana Party, který vás pobaví v tématu s ovocnými symboly. K dosažení výhry vám může pomoci i symbol WILD, který ve výherních liniích nahradí jakýkoliv symbol. Skvělý symbol Scatter, pokud ho zastavíte v herním poli alespoň 5x, získáváte 500x výši vaší sázky. Zábava u tohoto automatu na vás čeká v online casinu Apollo Games. Jde o slot s pěti válci a třemi hracími řadami, které nabízejí 25 výherních linií. Minimální sázka je 1 Kč a maximum je 500 Kč.

Jaké jsou parametry online výherního automatu Banana Party

Banana Party
Výrobce:CT Gaming
Najdete v casinech:Apollo Games
Počet válců: 5
Počet herních řad:3
Minimální sázka:1 Kč
Maximální sázka:500 Kč
Maximální výhra:500000 Kč
Výhernost:88,92%-96,32%

Věděli jste – Certifikace EZU

Věděli jste že…

…jednou z certifikačních firem, které dohlížejí nad správností náhodného generátoru výher je společnost EZÚ – Elektrotechnický zkušební ústav. Ta otestuje všechny hry a opatří je potřebnými certifikáty předtím, než dané casino požádá ministerstvo financí o licenci na konkrétní výherní automat.

Koukněte se jak vypadá online slot Banana Party

Otestujte si výherní automat Banana Party

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Jak se hraje slot Banana Party?

K velmi vysoké výhře se na automatu Banana Party můžete dopracovat také díky symbolům Wild a Scatter. Auto-spin, což je už tradiční funkcinalita i u online slotu Banana Party umožní nastavit rozpětí sázky 1 až 500 Kč na otočku. Tři hrací řady na pěti válcích nabídnou až 25 výherních možností.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Diamond Wild

Pod tvorbou tohoto online slotu se podepsala firma CT Gaming

U jaké sázkové kanceláře je možné si zahrát Banana Party

Pražské firma Apollo Soft se zabývá vývojem a výrobou herních systémů již od roku 2007. Nabízí několik desítek slotů s různou tématikou jako jsou například upíři, Egypt, mořský svět a nejoblíbenější téma ovoce. Apollo hrací automaty se díky své popularitě dostali do několika evropských a afrických zemí.

Mezi nejhranější hry společnosti Apollo patří:

Apollo v České republice

Hry od společnosti Apollo u nás nabízejí různé licencované kamenné herny a v současnosti i internetová casina buď za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Jak my hodnotíme automat Banana Party

Banana Party

Otestujte si výherní automat Banana Party. Tento online slot na vás čeká v online casinu Apollo Games.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.1