50 Treasures

50 Treasures je online slot s ovocnými symboly, jde tématem o old school online automat. V získání výhry vám může pomoci symbol WILD, který nahrazuje všechny symboly. Zastavíte-li v herním pět symbolů Scatter, vyhrajete 500x výši vaší sázky. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká v online casinu Apollo Games. Slot 50 Treasures má čtyři hrací řady a pět válců na kterých je 50 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 1 a maximum je 500 Kč.

50 Treasures – informace o online slotu

50 Treasures
Výrobce:CT Gaming
Najdete v casinech:Apollo Games
Počet válců: 5
Počet herních řad:4
Minimální sázka:1 Kč
Maximální sázka:500 Kč
Maximální výhra:500000 Kč
Výhernost:95,65%

Věděli jste – Spin 2 sekundy

Věděli jste že…

…každé zatočení, každý spin, jedno zmáčknutí tlačítka musí trvat podle licenčních požadavků ministerstva financí nejméně 2 sekundy. Teprve poté by mělo jít zmáčknout opět a roztočit válce ještě jednou.

Koukněte se na online výherní automat 50 Treasures

50 Treasures online výherní automat na zkoušku

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Ovládání online automatu 50 Treasures

Zábava při hraní výhernímho automatu 50 Treasures je umocněna ještě rozšířenými možnostmi výhry pomocí symbolů Wild a Scatter. Jako každý old school online výherní automat i 50 Treasures umožní auto-spin a možnost volby výše sázky mezi 1 Kč a 500 Kč. Až 50 výherních možností nabízí online automat 50 Treasures na pěti válcích a čtyřech herních řadách.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Running Joker

Online Výherní Automat 50 Treasures pochází z dílny firmy CT Gaming

Online Automat 50 Treasures, kde si zahrát

Pražské firma Apollo Soft se zabývá vývojem a výrobou herních systémů již od roku 2007. Nabízí několik desítek slotů s různou tématikou jako jsou například upíři, Egypt, mořský svět a nejoblíbenější téma ovoce. Apollo hrací automaty se díky své popularitě dostali do několika evropských a afrických zemí.

Mezi nejhranější hry společnosti Apollo patří:

Apollo v České republice

Hry od společnosti Apollo u nás nabízejí různé licencované kamenné herny a v současnosti i internetová casina buď za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Hodnotíme online automat 50 Treasures

50 Treasures

50 Treasures online výherní automat na zkoušku. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete v online casinu Apollo Games.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.1