40 Treasures

Výherní Automat s ovocnými symboly, to je old school online slot 40 Treasures. Slot nabízí i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol. Scatter hra se spustí, pokud na hracím poli zastavíte 5 symbolů Scatter, tím získáte 500x vklad. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká v casinu Apollo Games. Slot 40 Treasures nabídne pět válců a na nich čtyři řady které dohromady poskytnou až 40 výherních linií. Minimálně je možné vsadit 1 Kč a maximálně až 500 Kč.

40 Treasures – souhrn údajů o výherním automatu

40 Treasures
Výrobce:CT Gaming
Najdete v casinech:Apollo Games
Počet válců: 5
Počet herních řad:4
Minimální sázka:1 Kč
Maximální sázka:500 Kč
Maximální výhra:500000 Kč
Výhernost:93,88%-95,89%

Věděli jste – Minimální sázka

Věděli jste že…

…minimální sázka se liší na každém automatu. Může být od několika halířů až po 1000 Kč. Vyšší sázka než 1000 Kč na jeden spin není dovolena Ministerstvem financí.

Galerie online výherního automatu 40 Treasures

Online Slot 40 Treasures na zkoušku

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Jak se hraje slot 40 Treasures?

Nečekanou výhru mohou na automatu 40 Treasures umožnit také symboly Wild a Scatter. Na old school online slotu 40 Treasures můžete spustit auto-spin a vsadit od 1 Kč až do výše 500 Kč na jedno otočení. Pět válců v kombinaci se čtyřmi řadami poskytnou až 40 výherních možností.

Ještě tohle vyzkoušejte:  The Wild Life

Providerem tohoto online výherního automatu je firma CT Gaming

Kde si můžete zatočit na výherním automatu 40 Treasures

Pražské firma Apollo Soft se zabývá vývojem a výrobou herních systémů již od roku 2007. Nabízí několik desítek slotů s různou tématikou jako jsou například upíři, Egypt, mořský svět a nejoblíbenější téma ovoce. Apollo hrací automaty se díky své popularitě dostali do několika evropských a afrických zemí.

Mezi nejhranější hry společnosti Apollo patří:

Apollo v České republice

Hry od společnosti Apollo u nás nabízejí různé licencované kamenné herny a v současnosti i internetová casina buď za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Náš názor na online výherní automat 40 Treasures

40 Treasures

Otestovat online automat 40 Treasures. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká v casinu Apollo Games.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.1