40 Super Hot

Online výherní automat 40 Super Hot

Spustit hru zdarma! Registrovat se a hrát za peníze!

40 Super Hot je online výherní automat s ovocnými symboly, jde tématem o klasický online výherní automat. Slot nabízí i zástupný symbol Sedmička, který nahradí jakýkoliv symbol. Ve svém portfoliu má tuto hru mezi českými hernami sázková kancelář Synotu. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 1 Kč a maximum je 1000 Kč. Hrací pole má čtyři řady a pět válců. Jejich kombinace nabízí až 40 výherních linií.

Parametry online slotu 40 Super Hot

40 Super Hot
Výrobce:EGT
Najdete v casinech:SynotTip
Počet válců: 5
Počet herních řad:4
Minimální sázka:1 Kč
Maximální sázka:1000 Kč
Maximální výhra:500000 Kč
Výhernost:95,81%

Věděli jste – Minimální sázka

Věděli jste že…

…minimální sázka se liší na každém automatu. Může být od několika halířů až po 1000 Kč. Vyšší sázka než 1000 Kč na jeden spin není dovolena Ministerstvem financí.

Screeny z online výherního automatu 40 Super Hot

Vyzkoušejte si automat 40 Super Hot

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Ovládání a hra na slotu 40 Super Hot

Hraní na online výherním automatu si můžete ještě více užít díky bonusové možnosti Wild. 40 Super Hot, což je klasický online automat s možností sázky až do výše 1000 Kč a samozřejmě i auto-spinem. Pět válců v kombinaci se čtyřmi řadami poskytnou až 40 výherních možností.

Tento online výherní automat je produktem společnosti EGT

Společnost EGT byla založena v roce 2002 a v roce 2008 navrhla svůj první plán expanze jako reakci na stále rostoucí poptávku po jejích službách. Je to také díky politickému úsilí Bulharska o vstup do Evropské unie v roce 2007 a nic už nemohlo zabránit tomu, aby EGT proniklo na evropský trh. Dále společnost expandovala do Asie a Ameriky, ale dnes najdete výherní automaty EGT ve více než 85 zemích na pěti kontinentech.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Blazing Ice

Nejhranější online výherní automaty od společnosti EGT:

EGT v České republice

Automaty společnosti EGT naleznete pouze v online casinu Synottip.

Online Slot 40 Super Hot, kde si zahrát

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Naše známka pro online automat 40 Super Hot

40 Super Hot

Otestujte si online výherní automat 40 Super Hot. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká u sázkové kanceláře SynotTip.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.2