40 Mega Slot

Online výherní automat 40 Mega Slot

Spustit hru zdarma! Registrovat se a hrát za peníze!

Old School online automaty reprezentuje výherní automat 40 Mega Slot, který vás pobaví v tématu s ovocnými symboly. Výhry usnadňuje i zástupný symbol Sedmička, který nahradí jakýkoliv symbol ve výherních liniích. Pokud se vám podaří v herním poli zastavit pět symbolů Hvězda, získáváte 500x výši vaší sázky. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v online casinu Apollo Games. Jde o slot s pěti válci a čtyřmi hracími řadami, které nabízejí 40 výherních linií. Minimální sázka je 1 Kč a maximum je 500 Kč.

Jaké jsou parametry online výherního automatu 40 Mega Slot

40 Mega Slot
Výrobce:CT Gaming
Najdete v casinech:Apollo Games
Počet válců: 5
Počet herních řad:4
Minimální sázka:1 Kč
Maximální sázka:500 Kč
Maximální výhra:500000 Kč
Výhernost:95,77%

Věděli jste – Spin 2 sekundy

Věděli jste že…

…každé zatočení, každý spin, jedno zmáčknutí tlačítka musí trvat podle licenčních požadavků ministerstva financí nejméně 2 sekundy. Teprve poté by mělo jít zmáčknout opět a roztočit válce ještě jednou.

Online Automat 40 Mega Slot – prohlédněte si jej

40 Mega Slot výherní automat k vyzkoušení

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Ovládání online slotu 40 Mega Slot

Nečekanou výhru mohou na automatu 40 Mega Slot umožnit také symboly Wild a Scatter. Auto-spin, což je už tradiční funkcinalita i u online slotu 40 Mega Slot umožní nastavit rozpětí sázky 1 až 500 Kč na otočku. Na online výherním automatu 40 Mega Slot je pět válců a čtyři herní řady, které nabízejí až 40 výherních kombinací.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Rise of Olympus

Pod tvorbou tohoto online výherního automatu se podepsala firma CT Gaming

Kde si zahrát na online slotu 40 Mega Slot

Pražské firma Apollo Soft se zabývá vývojem a výrobou herních systémů již od roku 2007. Nabízí několik desítek slotů s různou tématikou jako jsou například upíři, Egypt, mořský svět a nejoblíbenější téma ovoce. Apollo hrací automaty se díky své popularitě dostali do několika evropských a afrických zemí.

Mezi nejhranější hry společnosti Apollo patří:

Apollo v České republice

Hry od společnosti Apollo u nás nabízejí různé licencované kamenné herny a v současnosti i internetová casina buď za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Hodnocení online slotu 40 Mega Slot

40 Mega Slot

Zkuste si zahrát na online výherním automatu 40 Mega Slot. Zábava u tohoto automatu na vás čeká v online casinu Apollo Games.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.2