40 Mega Clover

Hlavním motivem online výherního automatu 40 Mega Clover je ovoce, jde o moderní online slot. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol. Tento online slot na vás čeká u online sázkové kanceláře SynotTip. Online Automat 40 Mega Clover má pět válců a čtyři hrací řady na kterých nabízí 40 výherních linií. Minimální sázka je 1 a maximum je 1000 Kč.

Parametry online slotu 40 Mega Clover

40 Mega Clover
Výrobce:EGT
Najdete v casinech:SynotTip
Počet válců: 5
Počet herních řad:4
Minimální sázka:1 Kč
Maximální sázka:1000 Kč
Maximální výhra:500000 Kč
Výhernost:95,93%

Věděli jste – Max. výhra 500.000Kč

Věděli jste že…

…maximální výhra na jedno zatočení v České republice je 500.000 Kč, ta může padnout jak v rámci výhry jackpotu, nebo jako maximální násobek dané sázky.

Koukněte se na online automat 40 Mega Clover

Zkuste si automat 40 Mega Clover

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Hra a ovládání výherního automatu 40 Mega Clover

Dostat se k překvapivé výhře na automatu 40 Mega Clover můžete také díky symbolu Wild. Samozřejmě na výherním automatu 40 Mega Clover můžete zapnout auto-spin a zvolit si sázku v rozmezí 1 až 1000 Kč na jednu otáčku. Na online automatu 40 Mega Clover je pět válců a čtyři herní řady, které nabízejí až 40 výherních kombinací.

Online Slot 40 Mega Clover pochází z dílny firmy EGT

Společnost EGT byla založena v roce 2002 a v roce 2008 navrhla svůj první plán expanze jako reakci na stále rostoucí poptávku po jejích službách. Je to také díky politickému úsilí Bulharska o vstup do Evropské unie v roce 2007 a nic už nemohlo zabránit tomu, aby EGT proniklo na evropský trh. Dále společnost expandovala do Asie a Ameriky, ale dnes najdete výherní automaty EGT ve více než 85 zemích na pěti kontinentech.

Ještě tohle vyzkoušejte:  40 Lucky King

Nejhranější online výherní automaty od společnosti EGT:

EGT v České republice

Automaty společnosti EGT naleznete pouze v online casinu Synottip.

Ve Kterém Casinu si zahrát na slotu 40 Mega Clover

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Jak my hodnotíme automat 40 Mega Clover

40 Mega Clover

Zkuste si zahrát na online výherním automatu 40 Mega Clover. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v herně Synotu.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.2