40 Lucky King

Hrací online slot 40 Lucky King

Spustit hru zdarma! Registrovat se a hrát za peníze!

Old School výherní automat 40 Lucky King jehož hlavním motivem jsou ovoce. Oblíbený žolíkový symbol WILD nahrazuje ve výherních liniích jakýkoliv symbol. Zábava u tohoto automatu na vás čeká u sázkové kanceláře SynotTip. Tento slot s pěti válci a čtyřmi hracími řadami nabídne 40 výherních linií. Minimální sázka je 1 Kč a maximum je 1000 Kč.

Jaké jsou parametry online výherního automatu 40 Lucky King

40 Lucky King
Výrobce:EGT
Najdete v casinech:SynotTip
Počet válců: 5
Počet herních řad:4
Minimální sázka:1 Kč
Maximální sázka:1000 Kč
Maximální výhra:500000 Kč
Výhernost:95,53%

Věděli jste – Výhernost

Věděli jste že…

…všechny automaty musí být testované a certifikované. Výhernost udává kolik peněz automat “vrátí” hráči v dlouhém období. Testuje se obvykle na obrovském množství spinů. A výhernost se počítá včetně všech velkých výher a jackpotů. Takže spousta drobných hráčů může prohrát, aby společně s jednou velkou výhrou automat skončil na 95% výhernosti. Pochopitelně platí, čím vyšší výhernost, tím vyšší šance vyhrát.

Výherní Automat 40 Lucky King – podívejte se na něj

Online Slot 40 Lucky King k otestování

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

40 Lucky King, jak ovládat?

Výhry na výherním automatu 40 Lucky King vám může přinést také bonusový smybol Wild. Autospin jako klasická funkce vám i u online automatu 40 Lucky King umožní využít rozpětí sázek od 1 až do 1000 Kč na otočku. Až 40 výherních možností nabízí online výherní automat 40 Lucky King na pěti válcích a čtyřech herních řadách.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Frozzy Fruits

Online Automat 40 Lucky King pochází z dílny firmy EGT

Společnost EGT byla založena v roce 2002 a v roce 2008 navrhla svůj první plán expanze jako reakci na stále rostoucí poptávku po jejích službách. Je to také díky politickému úsilí Bulharska o vstup do Evropské unie v roce 2007 a nic už nemohlo zabránit tomu, aby EGT proniklo na evropský trh. Dále společnost expandovala do Asie a Ameriky, ale dnes najdete výherní automaty EGT ve více než 85 zemích na pěti kontinentech.

Nejhranější online výherní automaty od společnosti EGT:

EGT v České republice

Automaty společnosti EGT naleznete pouze v online casinu Synottip.

U jaké online sázkové kanceláře je možné si zahrát 40 Lucky King

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Výherní Automat 40 Lucky King a naše hodnocení

40 Lucky King

Vyzkoušejte si automat 40 Lucky King. Tento online slot na vás čeká u online sázkové kanceláře SynotTip.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.8