40 Burning Hot

Online Výherní Automat s ovocnými symboly, to je old school online automat 40 Burning Hot. Žolíkový symbol WILD zastupuje jakýkoliv herní symbol. Tento online slot na vás čeká u online sázkové kanceláře SynotTip. Pět válců čtyři hrací řady, to je to co nabídne výherní automat 40 Burning Hot. Za sázku v rozpětí od 1 až do 1000 Kč nabídne až 40 výherních linií.

Online Automat 40 Burning Hot a jeho parametry

40 Burning Hot
Výrobce:EGT
Najdete v casinech:SynotTip
Počet válců: 5
Počet herních řad:4
Minimální sázka:1 Kč
Maximální sázka:1000 Kč
Maximální výhra:500000 Kč
Výhernost:95,93%

Věděli jste – Max. výhra 500.000Kč

Věděli jste že…

…maximální výhra na jedno zatočení v České republice je 500.000 Kč, ta může padnout jak v rámci výhry jackpotu, nebo jako maximální násobek dané sázky.

Podívejte se na online slot 40 Burning Hot

Zkuste si zahrát na výherním automatu 40 Burning Hot

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Jak se hraje slot 40 Burning Hot?

Hraní na online výherním automatu si můžete ještě více užít díky bonusové možnosti Wild. Na old school online slotu 40 Burning Hot si můžete spustit auto-spin a vsadit od 1 Kč až do 1000 Kč na jednu otočku. Výherních možností na online automatu 40 Burning Hot je celkem 40 a to na pěti válcích a čtyřech herních řadách.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Fruiti

Výrobcem je společnost EGT

Společnost EGT byla založena v roce 2002 a v roce 2008 navrhla svůj první plán expanze jako reakci na stále rostoucí poptávku po jejích službách. Je to také díky politickému úsilí Bulharska o vstup do Evropské unie v roce 2007 a nic už nemohlo zabránit tomu, aby EGT proniklo na evropský trh. Dále společnost expandovala do Asie a Ameriky, ale dnes najdete výherní automaty EGT ve více než 85 zemích na pěti kontinentech.

Nejhranější online výherní automaty od společnosti EGT:

EGT v České republice

Automaty společnosti EGT naleznete pouze v online casinu Synottip.

Kde si zahrát na online slotu 40 Burning Hot

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Naše hodnocení automatu 40 Burning Hot

40 Burning Hot

40 Burning Hot výherní automat k vyzkoušení. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v online herně Synotu.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.1