4 Spin

Výherní automat 4 Spin se funkčností řadí mezi moderní online automaty, jeho hlavním symbolovým tématem je ovoce. Žolíkový symbol WILD zastupuje jakýkoliv herní symbol. Ve svém portfoliu má tuto hru mezi českými hernami online sázková kancelář Sazky. Tento slot se čtyřmi válci a třemi hracími řadami nabídne 10 výherních linií. Minimální sázka je 5 Kč a maximum je 1000 Kč. Když v herním poli zastavíte tři symboly Bonus, vyhráváte 10 free-spinů.

Jaké jsou parametry online výherního automatu 4 Spin

4 Spin
Výrobce:E-Gaming
Najdete v casinech:Sazka
Počet válců: 4
Počet herních řad:3
Minimální sázka:5 Kč
Maximální sázka:1000 Kč
Maximální výhra:420000 Kč
Výhernost:90%-98%

Věděli jste – Spin 2 sekundy

Věděli jste že…

…každé zatočení, každý spin, jedno zmáčknutí tlačítka musí trvat podle licenčních požadavků ministerstva financí nejméně 2 sekundy. Teprve poté by mělo jít zmáčknout opět a roztočit válce ještě jednou.

Koukněte se na online slot 4 Spin

4 Spin online slot na zkoušku

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Jak se hraje slot 4 Spin?

K velmi vysoké výhře se na automatu 4 Spin můžete dopracovat také díky symbolům Bonus a Wild. Moderní online výherní automat 4 Spin nabízí sázku až 1000 Kč a součástí ovládání je možnost automatického otáčení. Až 10 výherních možností nabízí online automat 4 Spin na čtyřech válcích a třech herních řadách.

Výrobcem je společnost E-Gaming

E-Gaming s.r.o. je pražská společnost zabývající se výrobou a vývojem her výherních automatů. V hazardním průmyslu působí od roku 2005 a stala se rychle jedním z hlavních dodavatelů VLT na českém trhu. V dnešní době má na území České republiky přes 13 000 terminálů a 20 000 terminálů v několika zemích světa, konkrétně na Slovensku, v Rumunsku, Belgii, Španělsku, Mexiku, Makedonii, Srbsku, Panamě a Kolumbii.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Prosperity Palace

Nejhranější online hry od společnosti E-Gaming

4 Spin výherní automat, kde si zahrát

Sazka Hry

Sazka nabízí kromě svojí hlavní zábavy – loterií, které jsou nově vsadit i online také internetové casino, které nazvali Sazka Hry. A doplnili tak všechny internetové produkty i k online sázení.

Aktuální vstupní bonus po nasčítání všech výhod dosahuje 5 500 Kč. Tak neváhejte a získejte z něj co nejvíce.

Registrovat se a získat bonus až 5 500 Kč

Naše hodnocení automatu 4 Spin

4 Spin

Otestovat online automat 4 Spin. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v casinu Sazky.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.2