30 Spicy Fruits

Hrací online slot 30 Spicy Fruits

Spustit hru zdarma! Registrovat se a hrát za peníze!

Hlavním motivem online Automatu 30 Spicy Fruits je ovoce, jde o old school online výherní automat. Oblíbený žolíkový symbol WILD nahrazuje ve výherních liniích jakýkoliv symbol. Mějte oči na stopkách a sledujte symbol Scatter, když se totiž zastaví v herním poli alespoň 7x, vyhráváte 7 otoček zdarma. Zábava u tohoto automatu na vás čeká u sázkové kanceláře SynotTip. Online slot 30 Spicy Fruits má pět válců a tři hrací řady na kterých nabízí 30 výherních linií. Minimální sázka je 1 a maximum je 960 Kč.

Online Slot 30 Spicy Fruits a jeho parametry

30 Spicy Fruits
Výrobce:EGT
Najdete v casinech:SynotTip
Počet válců: 5
Počet herních řad:3
Minimální sázka:1 Kč
Maximální sázka:960 Kč
Maximální výhra:500000 Kč
Výhernost:95,80%

Věděli jste – Minimální sázka

Věděli jste že…

…minimální sázka se liší na každém automatu. Může být od několika halířů až po 1000 Kč. Vyšší sázka než 1000 Kč na jeden spin není dovolena Ministerstvem financí.

Screeny z online výherního automatu 30 Spicy Fruits

Vyzkoušejte si automat 30 Spicy Fruits

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Jak se hraje automat 30 Spicy Fruits?

K velmi vysoké výhře se na automatu 30 Spicy Fruits můžete dopracovat také díky symbolům Wild a Scatter. 30 Spicy Fruits, což je old school výherní automat s možností sázky až do výše 960 Kč a samozřejmě i auto-spinem. Výherních možností na online slotu 30 Spicy Fruits je celkem 30 a to na pěti válcích a třech herních řadách.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Persian Nights

Providerem tohoto online výherního automatu je firma EGT

Společnost EGT byla založena v roce 2002 a v roce 2008 navrhla svůj první plán expanze jako reakci na stále rostoucí poptávku po jejích službách. Je to také díky politickému úsilí Bulharska o vstup do Evropské unie v roce 2007 a nic už nemohlo zabránit tomu, aby EGT proniklo na evropský trh. Dále společnost expandovala do Asie a Ameriky, ale dnes najdete výherní automaty EGT ve více než 85 zemích na pěti kontinentech.

Nejhranější online výherní automaty od společnosti EGT:

EGT v České republice

Automaty společnosti EGT naleznete pouze v online casinu Synottip.

U Které Online Sázkové Kanceláře si zahrát na slotu 30 Spicy Fruits

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Naše hodnocení automatu 30 Spicy Fruits

30 Spicy Fruits

30 Spicy Fruits online slot k vyzkoušení. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v casinu Synotu.

Editor's Rating: