20 Star Party

20 Star Party je online výherní automat s ovocnými symboly, jde tématem o old school online výherní automat. Univerzální Sedmička nahradí jakýkoliv herní symbol. Mějte oči na stopkách a sledujte symbol Scatter, když se totiž zastaví v herním poli alespoň 5x, vyhráváte 500x vsazenou sumu. Zábava u tohoto automatu na vás čeká v casinu Apollo Games. Online slot 20 Star Party má pět válců a tři hrací řady na kterých nabízí 20 výherních linií. Minimální sázka je 1 a maximum je 500 Kč.

Souhrn parametrů výherního automatu 20 Star Party

20 Star Party
Výrobce:CT Gaming
Najdete v casinech:Apollo Games
Počet válců: 5
Počet herních řad:3
Minimální sázka:1 Kč
Maximální sázka:500 Kč
Maximální výhra:500000 Kč
Výhernost:93,51%-95,4%

Věděli jste – Výhernost

Věděli jste že…

…všechny automaty musí být testované a certifikované. Výhernost udává kolik peněz automat „vrátí“ hráči v dlouhém období. Testuje se obvykle na obrovském množství spinů. A výhernost se počítá včetně všech velkých výher a jackpotů. Takže spousta drobných hráčů může prohrát, aby společně s jednou velkou výhrou automat skončil na 95% výhernosti. Pochopitelně platí, čím vyšší výhernost, tím vyšší šance vyhrát.

Podívejte se na online automat 20 Star Party

Otestovat online automat 20 Star Party

Vyzkoušejte si hru zdarma zde na našich stránkách. Bez registrace a nutnosti vkládat peníze nebo cokoliv vyplňovat. Jediná nevýhoda je, že nemůžete nic vyhrát.

Hodně štěstí!

Spustit hru zdarma!

Jak na online výherní automat 20 Star Party?

Z vysoké výhry se na automatu 20 Star Party můžete radovat také díky symbolům Wild a Scatter. Samozřejmě na výherním automatu 20 Star Party můžete zapnout auto-spin a zvolit si sázku v rozmezí 1 až 500 Kč na jednu otáčku. 20 Star Party slot má pět válců a tři hrací řady, které nabízejí 20 výherních možností.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Pot O'Luck

Providerem tohoto online výherního automatu je firma CT Gaming

Kde si můžete zahrát online automat 20 Star Party

Pražské firma Apollo Soft se zabývá vývojem a výrobou herních systémů již od roku 2007. Nabízí několik desítek slotů s různou tématikou jako jsou například upíři, Egypt, mořský svět a nejoblíbenější téma ovoce. Apollo hrací automaty se díky své popularitě dostali do několika evropských a afrických zemí.

Mezi nejhranější hry společnosti Apollo patří:

Apollo v České republice

Hry od společnosti Apollo u nás nabízejí různé licencované kamenné herny a v současnosti i internetová casina buď za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Co my říkáme na online automat 20 Star Party

20 Star Party

Vyzkoušejte si automat 20 Star Party. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká v online casinu Apollo Games.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.2