Zlatý Synot jackpot za stovku

Synot jackpoty zná snad už každý hráč výherních automatů. V Sazka Hrách padá několik bronzových denně a sem tam nějaký ten stříbrňák. Zlaté jackpoty padají s velkým štěstím jednou za čas, a právě tento týden se štěstí pousmálo na hráče jménem Jaroslav, když mu online slot Fruity Gold nadělil zlatý Synot jackpot.

Zlatý jackpot za stovku

Během úterý si hráč Jaroslav spustil online slot Fruity Gold v online casinu Sazka Hry a bude na tento den vzpomínat ještě hodně dlouho. Na válcích se mu totiž zastavily symboly zlatého jackpotu, které mu vynesly 94 273 Kč! Jarda sázel 100 korun na jednu otočku, ale to u Synot jackpotů není nic podstatného. Jackpot totiž může padnout i za sázku pět korun.

Fruity Gold

Fruity Gold je moderní výherní automat od české společnosti Synot se symboly ovoce. Criss Cross hrací pole o velikosti 3 válce a 3 řady nabízí celkem 27 výherních linií. Kromě devíti obyčejných symbolů můžete v hracím poli spatřit i zástupné symboly Wild a táke symboly Double Wild, které vynásobí vaši výhru. Posledním druhem symbolů, které lze zastavit na válcích při hraní slotu Fruity Gold jsou symboly Mystery. Pokud získáte tři tyto symboly, bude vám náhodně vybrán násobitel vašeho vkladu. Maximálně můžete svůj vklad vynásobit až 300krát.

Recenze automatu Fruity Gold s hrou zdarma na zkoušku

Výrobcem tohoto automatu je společnost Synot

Česká akciová společnost SYNOT působí na našem trhu již od roku 1991 a podniká především v hazardním průmyslu, ale zaměřuje se i na cestovní ruch a jiné služby. Online sloty od společnosti Synot jsou vytvářeny se třemi, pěti, a dokonce i s netradičními čtyřmi válci. Hráče překvapí výborná hratelnost a propracovanost her, a hlavně vysoké a poměrně často padající jackpoty. .

Ještě tohle vyzkoušejte:  Ring of Fire XL

Nejlepší hry od společnosti Synot

Synot v České republice

Online výherní automaty si můžete za reálné peníze nebo zdarma bez registrace vyzkoušet v online casinu u sázkové kanceláře Fortuna, Synottip nebo Sazkbet.

Sazka Hry

Sazka nabízí kromě svojí hlavní zábavy – loterií, které jsou nově vsadit i online také internetové casino, které nazvali Sazka Hry. A doplnili tak všechny internetové produkty i k online sázení.

Aktuální vstupní bonus po nasčítání všech výhod dosahuje 5300 Kč. Tak neváhejte a získejte z něj co nejvíce.

Registrovat se a získat bonus až 10.000 Kč

Zlatý Synot jackpot za stovku

U Sazka Her padl další Zlatý Synot jackpot. Získal ho hráčk Jaroslav na oline automatu Fruity Gold. Jakou měl tentokrát hodnotu tento cenný jackpot?

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.8