Získejte od Fortuny repre dres

Fotbaloví fanoušci se jistě nemohou dočkat nejbližšího víkendu, jelikož začíná odložené EURO 2020! Sázkové kanceláře mají pro nově příchozí sázkaře připravené zajímavé bonusy a pro ty stávající několik soutěží o zajímavé ceny. Jaký bonus si připravila sázková kancelář Fortuna pro své nováčky?

Bonus pro nováčky

Nemáte vytvořený účet u sázkové kanceláře Fortuna a jste věrný fotbalový fanoušek naší reprezentace? Nyní nastal ten správný čas sednout k počítači nebo popadnout mobilní telefon, protože máte šanci získat reprezentační dres! Pro získání tohoto suvenýru vám stačí vyplnit potřebné údaje k registraci a kliknout na Získej repre dres v poli pro vyplnění bonusu. Do deseti dní po vytvoření registrace si musíte poslat na hráčský účet minimálně 500 Kč.

Po vložení peněz na konto je nutné uzavřít do dvou dnů kvalifikační sázky a zbylé kvalifikační sázky (AKO tiket s minimálním kurzem 1,6) je nutné uzavřít v průběhu 14 dnů. Zde se dozvíte jak sázet na EURO 2020. Do třiceti dnů od registrace musíte pomocí bankovního účtu ověřit svou totožnost nebo skočit do nejbližší znovuotevřené kamenné pobočky.

Sázková kancelář Fortuna

Fortuna byla v roce 1990 založena jako historicky první sázková kancelář na území České republiky. V roce 2017 přišla jako jedna z prvních společností na trh s online casinem s názvem Fortuna Vegas, které dnes obsahuje více než 400 výherních automatů několika známých výrobců.

Získejte nově u sázkové kanceláře Fortuna vstupní bonus 900 korun! 300 Kč obdržíte za dokončení registrace a zbylých 600 korun získáte za Váš první vklad.

Registrovat se a získat bonus 900 Kč
Získejte od Fortuny repre dres