Volné točky nadělily pekelnou výhru

Bonusové hry s několika volnými zatočeními jsou hned po progresivních jackpotech na druhém místě v žebříčku pokušení. Díky Free Spinům lze získat vysokou výhru, hlavně na slotech, jako je i Ring of Fire XL od české společnosti Kajot. Při hraní tohoto slotu totiž můžete získat až 90 volných zatočení! To je potom jasné, že si hráč odnese pěkně tučnou výhru, hlavně když sází třeba 400 Kč na otočku jako jeden nejmenovaný hráč v online casinu Fortuna Vegas.

Pekelná výhra u Fortuny

Při sázení 400 korun na jednu otočku měl tedy jeden hráč u sázkové kanceláře Fortuna štěstí, když získal tři symboly Scatter. Po vybrání jednoho z těchto symbolů se mu v hracím poli ukázalo, že získal 40 volných zatočení! U hraní tohoto slotu se navíc výhry v bonusové hře násobí 3x! Šťastlivec si tak přišel díky volným točkám dohromady na 119 600 korun. Pokud nevěříte, tak se podívejte na následující video:

Ring of Fire XL

Ring of Fire XL je moderní výherní automat od české firmy Kajot se symboly ovoce. V hracím poli tohoto automatu se rozpíná dohromady pět válců se třemi řadami, na který naleznete pět výherních linií. Kromě jedenácti druhů obyčejných symbolů můžete na válcích spatřit i symboly Wild. Tyto symboly nahrazují klasické symboly a dávají tak větší šanci na výhru. Posledním druhem symbolů, které lze při hraní slotu Ring of Fire XL spatřit, jsou symboly Scatter. Zde jsou to koule s nápisem: RING OF FIRE. Pokud chytíte alespoň tři tyto symboly, jeden z nich si budete muset vybrat a pod ním se zobrazí počet volných zatočení. V bonusové hře se každá výhra násobí Multiplikátorem x3!

Ještě tohle vyzkoušejte:  Víkendový Kajot turnaj u Sazka Her

Recenze slotu Ring of Fire XL s hrou zdarma

Výrobcem tohoto automatu je česká společnost Kajot

Online casino Fortuna Vegas

Volné točky nadělily pekelnou výhru

Díky bonusové hře s několika Free Spiny si jeden nejmenovaný hráč přišel v internetovém casinu Fortuna Vegas na 119 600 Kč! Na jakém slotu se mu to podařilo?

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.8