Vesmírná jízda v casinu Sazka Hry

Každý člověk jistě dostane vždy rád nějaký dárek. V internetových casinech tomu říkáme bonusy a jedná se většinou o Free Spiny nebo peněžní bonusy ke vkladu. A přesně s takovým peněžním bonusem přišla nyní sázková kancelář Sazka ve svém online casinu Sazka Hry. Tam každý hráč může získat 50% bonus ke svému vkladu, ale musí se splnit jedna podmínka. O co tedy jde?

Vesmírná nadílka

Jak už jsme uváděli, jedná se o 50% bonus k vašemu vkladu, a to až do výše 2 000 Kč. Při vkladu musíte připsat bonusový kód apollo. Minimální vklad ovšem musí být 200 Kč a bonus lze získat do 12. června. Jedinou podmínkou je protočit dvacetinásobek vašeho vkladu na jakémkoliv výherním automatu společnosti Apollo v online casinu Sazka Hry. A ještě jedna důležitá poznámka, bonus si u Sazka Her můžete vyzvednout celkem třikrát!

Česká firma Apollo

Pražské firma Apollo Soft se zabývá vývojem a výrobou herních systémů již od roku 2007. Nabízí několik desítek slotů s různou tématikou jako jsou například upíři, Egypt, mořský svět a nejoblíbenější téma ovoce. Apollo hrací automaty se díky své popularitě dostali do několika evropských a afrických zemí.

Mezi nejhranější hry společnosti Apollo patří:

Apollo v České republice

Hry od společnosti Apollo u nás nabízejí různé licencované kamenné herny a v současnosti i internetová casina buď za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Sazka Hry

Sazka Hry

Sazka nabízí kromě svojí hlavní zábavy – loterií, které jsou nově vsadit i online také internetové casino, které nazvali Sazka Hry. A doplnili tak všechny internetové produkty i k online sázení.

Aktuální vstupní bonus po nasčítání všech výhod dosahuje 5 500 Kč. Tak neváhejte a získejte z něj co nejvíce.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Spectra
Registrovat se a získat bonus až 5 500 Kč

Vesmírná jízda v casinu Sazka Hry

Získejte v online casinu Sazka Hry 50% k vašemu vkladu až do výše 2 000 korun. Bonus můžete získat do 12. června celkem třikrát!

Editor's Rating: