Tisport Vegas a jackpoty

Sázková společnost Tipsport ví, že jackpoty na výherních automatech jsou pro hráče hlavním lákadlem, a proto ve svém online casinu Vegas poskytuje jackpoty na slotech od české společnosti Apollo. Hráči se mohou pokusit získat tyto jackpoty od ledna loňského roku. Existují tři kategorie jackpotů Apollo: ? GOLD, ? SILVER a ?BRONZE. Bronzová cena padá několikrát denně a stříbrná cena přibližně jednou denně. Zlaté ocenění Apollo se objeví za několik týdnů, dokud nedosáhne hranice přibližně 230 000 korun!

Apollo jackpoty v Tipsport Vegas

Šanci na získání jakéhokoliv Apollo jackpotu má opravdu každý! Zlatý jackpot můžete vyhrát klidně i za nejnižší možnou částku, která činí 5 korun. Jackpoty padají náhodně a třeba čekají právě na Vás!

Další jackpoty u Tipsportu

Jiné jackpoty u casina Tipsport Vegas zatím nenajdete, ale doufáme, že je sázková kancelář Tipsport co nejdříve přidá stejně jako sázková kancelář Sazka, která přidala jackpoty do výherních automatů českých společností Kajot a Synot. Jako třešničku na dortu přidala Sazka také platinovou úroveň jackpotu Apollo, počínaje 200 000 Kč.

Český výrobce hazardních her Apollo:

Pražské firma Apollo Soft se zabývá vývojem a výrobou herních systémů již od roku 2007. Nabízí několik desítek slotů s různou tématikou jako jsou například upíři, Egypt, mořský svět a nejoblíbenější téma ovoce. Apollo hrací automaty se díky své popularitě dostali do několika evropských a afrických zemí.

Mezi nejhranější hry společnosti Apollo patří:

Apollo v České republice

Hry od společnosti Apollo u nás nabízejí různé licencované kamenné herny a v současnosti i internetová casina buď za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Jak získat bonus od Fortuny

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!