Tipsport prodloužil uvítací bonus

Fotbalové Mistrovství Evropy doslova buší na dveře a sázková kancelář Tipsport naděluje výhodný bonus a spouští tipovací soutěže o Nety. Bonus samozřejmě platí pouze pro nově příchozí hráče. Dá se už nějakou tu dobu získat, ale díky odloženému fotbalovému EURU 2020 bude takto zvýhodněný až do 11. července. Na tento den je totiž naplánovaný finálový zápas. Kolik tedy mohou nově příchozí hráči získat po registraci u sázkové kanceláře Tipsport?

Tipsport Vegas

Výhodný vstupní bonus pro nové hráče

Nemáte ještě vytvořený účet u sázkové kanceláře Tipsport? Nyní je ten správný čas, protože takto výhodná nabídku tu ještě nebyla! Za vytvoření registrace obdrží každý nováček ihned na ruku 500 korun a k tomu si ještě může vybrat z několika vkladových bonusů. Celkově si tedy může přijít až na nádhernou částku 50 500 Kč! Pro získání vkladových bonusů je nutné splnit několik podmínek. Jedna z nich je provést několik sázek, stejně jako tomu je v online casinech. Tam musíte pro získání vkladového bonusu protočit danou částku během časového limitu. A právě během EURA 2020 bude hodně příležitostí k sázení. Harmonogram zápasů naleznete v našem loňském článku Sázky na EURO 2020.

Sázková kancelář Tipsport

Sázková kancelář Tipsport je největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky. Byla založena v květnu roku 1991 skupinou Berounských podnikatelů. Rok 2017 otevřel Tipsportu dveře k online casinu, když jako jedna z prvních sázkových kanceláří získala licenci udělovanou Ministerstvem financí České republiky.

Získejte díky Mistrovství Evropy ve fotbale prodloužený uvítací bonus až 50 500 korun. Za dokončení registrace obdržíte 500 korun a za váš první vklad můžete získat až 50 000 Kč!

Registrovat se a získat bonus 50 500 Kč
Tipsport prodloužil uvítací bonus

Vytvořte si účet u sázkové kanceláře Tipsport a získejte zvýhodněný vstupní bonus pro nové hráče. Bonus můžete získat až do 11. července, kdy končí EURO 2020.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Od pondělí série turnajů u Tipsportu celkově za 777.777 Kč. Už dnes o 111.111 Kč

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.9