Slot Hunter’s Spirit nadělil obří výhru

V online casinu sázkové kanceláře Fortuna to nedávno pořádně zacinkalo, jednomu hráči se totiž spustila bonusová hra při hraní slotu Hunter’s Spirit od vývojářů české společnosti Synot. Není se ovšem čemu divit, když tento nejmenovaný hráč sázel na otočku nejvyšší možnou částku, a to 1 000 korun. Kolik tedy tento šťastlivec vyhrál?

Skrytý poklad v bonusovém Tepee

Točit za tisícovku, to už musí mít člověk pořádný kapitál, a nebo doufá, že své vložené peníze snadno namnoží. Nevíme jak na tom byl nedávno jeden hráč v online casinu Fortuna Vegas, ale povedl se mu úctyhodný kousek, když při sázkách 1 000 korun na otočku chytil v hracím poli tři bonusové symboly Tepee a spustil tak bonusovou hru s deseti Free Spiny na online automatu Hunter’s Spirit od společnosti Synot. Tato bonusová hra je známá tím, že výherní kombinace chycená na válcích zamrzne a ostatní symboly se roztáčejí znovu a to do té doby, dokud se zobrazují další symboly ve výherních liniích. A další vychytávkou, který tento slot je symbol Wild, který nejenže nahrazuje obyčejné symboly, ale navíc ještě násobí výherní kombinace a čím více symbolů Wild ve výherní kombinaci zastavíte, tím větší násobitel výhry bude! Nejmenovaný hráč tak u sázkové kanceláře Fortuna získal 459 000 korun! Blahopřejeme.

Video šťastného výherce

Hunter’s Spirit

Hunter’s Spirit je moderní výherní automat od české společnosti Synot s indiánskými symboly. Pětiválcové hrací pole se třemi řadami nabízí hráčům 20 výherních linií. Kromě deseti druhů klasických symbolů se v hracím poli online automatu Hunter’s Spirit objevují i symboly Wild, které nejenže nahrazují obyčejné symboly, ale navíc ještě násobí výherní kombinace a čím více takových symbolů, tím je větší násobitel. Posledním druhem symbolů, které se vyskytují na válcích tohoto automatu jsou symboly Bonus, na které narazíte pouze na 2., 3. a 4. válci. Tři symboly Bonus spouštějí 10 volných zatočení.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Lednový Apollo jackpot

Recenze online slotu Hunter’s Spirit s hrou zdarma

Výrobcem tohoto automatu je české společnost Synot

Česká akciová společnost SYNOT působí na našem trhu již od roku 1991 a podniká především v hazardním průmyslu, ale zaměřuje se i na cestovní ruch a jiné služby. Online sloty od společnosti Synot jsou vytvářeny se třemi, pěti, a dokonce i s netradičními čtyřmi válci. Hráče překvapí výborná hratelnost a propracovanost her, a hlavně vysoké a poměrně často padající jackpoty. .

Nejlepší hry od společnosti Synot

Synot v České republice

Online výherní automaty si můžete za reálné peníze nebo zdarma bez registrace vyzkoušet v online casinu u sázkové kanceláře Fortuna, Synottip nebo Sazkbet.

Fortuna Vegas

Sázková kancelář Fortuna nabízí nejen sázky na sportovní události, ale od roku 2019 taky perfektní online casino, ve kterém na Vás čeká více než 300 her.

Začít musíte online registrací. Aktuálně Fortuna nabízí bonus až 800 Kč! 500 Kč k vašemu prvnímu vkladu zdarma a 300 Kč na ruku za dokončenou a ověřenou registraci.

Registrovat se a získat bonus 800 Kč
Slot Hunter's Spirit nadělil obří výhru

V online casinu sázkové kanceláře Fortuna to nedávno pořádně zacinkalo, jednomu hráči se totiž spustila bonusová hra při hraní slotu Hunter's Spirit od vývojářů české společnosti Synot.

Application Category: Game

Editor's Rating:
5.0