Royal jackpot za 20 korun

O Royal jackpotech z výherních automatů společnosti Tech4Bet v online casinu Sazka Hry slýcháme poslední dobou hodně často. Tyto jackpoty navíc rychle rostou a často přesahovaly i hranici 350 000 korun. Nedávno ovšem padl jackpot, který dokonce přesahoval hranici 400 tisíc korun a výherkyně ho získala za pouhou dvacetikorunu! Jackpot padl na výherním automatu Červená horečka a získala jej hráčka jménem Eliška. Kolik tedy Eliška přesně vyhrála?

Ovocný Royal jackpot

Royal jackpoty na výherních automatech Tech4Bet se objevily v online casinu Sazka Hry začátkem července a hráči díky nim získali už několik statisíců. Nedávno dokonce padl rekordní jackpot, který byl sice navýšen jen o pár stovek korun, ale měl hodnotu 417 072 Kč! Postarala se o něj hráčka Eliška, která jej získala za sázku 20 korun na otočku na výherním automatu Červená horečka. K výhře gratulujeme a pěvně věříme, že i tato částka bude zanedlouho překonána!

Červená horečka

Červená horečka je moderní výherní automat od české společnosti Tech4Bet se symboly ovoce. Po zapnutí tohoto slotu máte na výběr mezi tříválcovým nebo pětiválcovým hracím polem. My vám nyní popíšeme to pětiválcové, které má tři řady a na nich 243 výherních linií. Na válcích se střídá dohromady osm druhů obyčejných symbolů a dále symboly pan Červený a pan Zelený. Pan Červený se objevuje pouze na pátém válci a daruje hráči čtyři volná zatočení. Při každém novém roztočení válců, se posouvá doleva a funguje jako zástupný symbol Wild. Během těchto Free Spinů, můžete samozřejmě chytit další symbol pan Červeného a tím okamžitě navýšíte násobitele výher. Pan Zelený zde působí jako symbol Mystery. Pokud získáte minimálně tři tyto symboly, obdržíte několikanásobek vaší sázky.

Recenze automatu Červená horečka s hrou zdarma

Výrobcem tohoto slotu je česká společnost Tech4Bet

Sazka Hry

Sazka nabízí kromě svojí hlavní zábavy – loterií, které jsou nově vsadit i online také internetové casino, které nazvali Sazka Hry. A doplnili tak všechny internetové produkty i k online sázení.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Bonus Hra týdne u Sazky

Aktuální vstupní bonus po nasčítání všech výhod dosahuje 5300 Kč. Tak neváhejte a získejte z něj co nejvíce.

Registrovat se a získat bonus až 10.000 Kč

Royal jackpot za 20 korun

Další Royal jackpot z Tech4Bet výherního automatu je na světě. Získala ho hráčka jménem Eliška a jackpot byl opět hodně vysoký!

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.9