První den Bonusmánie

Dnes si v Tipsport Vegas můžete vyzvednout 20 volných zatočení zdarma na výherním automatu Star Joker od vývojářů společnosti Play’n GO.

20 volných Free Spinů

Pokud máte účet i u sázkové kanceláře Chance, tak neváhejte a vyzvedněte si 20 Free Spinů i tam. Celkem 40 volných zatočení zdarma, to si nesmíte nechat ujít! Každý Free Spin má hodnotu 1 Kč.

Star Joker

Star Joker je klasický ovocný výherní automat od společnosti Play’n GO. Pětiválcové pole se třemi řadami nabízí hráčům celkem 10 výherních linií. Kromě osmi druhů obyčejných ovocných symbolů naleznete v hracím poli ještě symbol Wild (Hvězda), který nahrazuje ovocné symboly. Posledním druhem objevujícím se na válcích tohoto výherního automatu jsou symboly Joker, které vám darují několik volných zatočení.

Recenze slotu Star Joker a hra zdarma

Výrobcem tohoto slotu je společnost Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus až 25 150 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Double Game
Zaregistrovat se a získat až 25 150 Kč!

Chance Vegas

Sázková kancelář Chance spustila sice své online casino později, ale počtem her už se nyní rovná ostatním internetovým casinům. Zahrajte si tam i tu, o které píšeme v recenzi.

Do online casina Chance je internetová registrace. Do kasina nabízí aktuálně až neuvěřitelný bonus až 25 200 Kč. Po registraci v záložce Vegas vyberete hry, které vás zaujaly.

Registrovat se a získat bonus 25 200 Kč