Pondělních 20 zatočení zdarma

Pouze dnes si můžete díky akci Bonusmánie vyzvednout v online casinu Tipsport Vegas 20 volných zatočení na výherním automatu Mystery Joker 6000 od společnosti Play’n GO. Stačí se jen přihlásit na hráčský účet a vstoupit do casina, ihned se vám objeví okénko s truhlou, která skrývá tento dárek. Free Spiny je možná si stejným způsobem vyzvednout i v online casinu Chance Vegas.

Mystery Joker 6000

Mystery Joker 6000 je old schoolový výherní automat od společnosti Play’n GO se symboly ovoce. Na třech válcích se třemi řadami nabízí online slot celkem pět výherních linií. Kromě sedmi druhů obyčejných symbolů se v hracím poli objevují a bonus symboly Joker. Pokud získáte tři tyto symboly, můžete získat až 6000 násobek vaší sázky.

Recenze automatu Mystery Joker 6000 a hra zdarma

Výrobcem tohoto slotu je společnost Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejznámější hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Výherní automaty společnosti Play’n GO můžete vyzkoušet v online casinu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Chance Vegas

Sázková kancelář Chance spustila sice své online casino později, ale počtem her už se nyní rovná ostatním internetovým casinům. Zahrajte si tam i tu, o které píšeme v recenzi.

Ještě tohle vyzkoušejte:  Lucky ride u Fortuny

Do online casina Chance je internetová registrace. Do kasina nabízí aktuálně až neuvěřitelný bonus 5000 Kč. Po registraci v záložce Vegas vyberete hry, které vás zaujaly.

Registrovat se a získat bonus 5000 Kč