Pohádková výhra na výherním automatu

Každý hráč výherních automatů sní o pohádkové výhře za nízkou sázku, ale jen pár šťastlivcům se to povede. Jako například jednomu nejmenovanému hráči v online casinu Fortuna Vegas, když vyhrál rovných 272 000 korun na výherním automatu Fire Witch od české společnosti Synot.

Pohádková výhra na Synot automatu

Ovocné sloty jsou nejhranější po celém světě a často na nich padají i vysoké výhry. Příkladem by mohla být i pěkná trefa u sázkové kanceláře Fortuna na výherním Synot automatu Fire Witch, na kterém nejmenovaný hráč vyhrál 272 000 Kč za sázku 400 korun na otočku. Na válcích tohoto online slotu se sice nezastavují jiné bonusové symboly než symboly Wild, ale i tak má automat Fire Witch hned dvě bonusové hry. Jednou z nich je Respin, který spustíte tím, že na dvou válcích zastavíte stejné symboly. Roztáčet se ale nebude celé pole, jen poslední chybějící válec. A pokud zaplníte poslední válec stejnými symboly (mohou obsahovat i symboly Wild), spustí se vám druhá bonusová hra – Ohnivé kolo. Díky této funkci budete mít možnost roztočit kolo, na kterém bude vylosován násobitel (x2, x3, x4, x5 nebo x10) aktuální výhry.

Fire Witch

Fire Witch je moderní výherní automat od české společnosti Synot se symboly ovoce. Tříválcové hrací pole se třemi řadami nabízí hráčům pět výherních linií. Kromě osmi druhů obyčejných symbolů se v hracím poli zastavují i symboly Wild, které nahrazují obyčejné symboly a dávají tak hráčům větší šanci vytvořit výherní kombinaci.

Recenze automatu Fire Witch s hrou zdarma

Výrobcem tohoto slotu je česká společnost Synot

Česká akciová společnost SYNOT působí na našem trhu již od roku 1991 a podniká především v hazardním průmyslu, ale zaměřuje se i na cestovní ruch a jiné služby. Online sloty od společnosti Synot jsou vytvářeny se třemi, pěti, a dokonce i s netradičními čtyřmi válci. Hráče překvapí výborná hratelnost a propracovanost her, a hlavně vysoké a poměrně často padající jackpoty. .

Ještě tohle vyzkoušejte:  R.U.R.

Nejlepší hry od společnosti Synot

Synot v České republice

Online výherní automaty si můžete za reálné peníze nebo zdarma bez registrace vyzkoušet v online casinu u sázkové kanceláře Fortuna, Synottip nebo Sazkbet.

Sázková kancelář Fortuna nabízí nejen sázky na sportovní události, ale od roku 2019 taky perfektní online casino, ve kterém na Vás čeká více než 300 her.

Začít musíte online registrací. Aktuálně Fortuna nabízí bonus až 800 Kč! 500 Kč k vašemu prvnímu vkladu zdarma a 300 Kč na ruku za dokončenou a ověřenou registraci.

Registrovat se a získat bonus 800 Kč